Незважаючи на постійні розмови про закриття КУ «Пологівська залізнична лікарня» Пологівської міської ради медичний заклад продовжує функціонувати та розвиватися. Одним із позитивних кроків вперед стало відновлення після карантину роботи фізіотерапевтичного кабінету лікарні.

Окрім своєї техніки, фізкабінет поповнився фізіотерапевтичним обладнанням для забезпечення відновлювальних та лікувальних заходів, яке передала КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Пологівської міської ради. Це СТИМУЛ-1 апарат для електростимуляції м’язів, апарат «РІКТА», інгалятор ультразвуковий «ВУЛКАН-1», апарат АМПЛІПУЛЬС, апарат для електрофорезу «Поток-1», дарсонвалізація, УВЧ-терапія, ультрафіолетове випромінювання, ультразвукова терапія, апарат ТОНУС-1.

Процедури у фізкабінеті показані для відновлення імунітету чи профілактики загострень хронічних захворювань, хвороб нервової системи, системи кровообігу, кістково-м’язової системи і зв’язкового апарату, шкіри і підшкірної клітковини, захворюваннях урологічного, гінекологічного характеру, хвороб лор-органів, інш.

Пацієнтів у фізіотерапевтичному кабінеті зустрічає сестра з медичної фізіотерапії Наталія Черв’якова – надзвичайно енергійна та приємна дівчина, завдяки якій лікування фізіотерапією пройде позитивно та успішно.

Наталія працює в фізкабінеті вже 20 років, на «ти» з будь-яким апаратом і впевнена, що фізіотерапія – забута, однак дуже потрібна процедура.

– Ми звикли пити пігулку, коли болить. Однак, фізпроцедури в першу чергу це не просто лікування вже існуючих захворювань. Це підтримка загального стану організму. Ні уколи, ні таблетки не можуть дати такого ефекту, який, наприклад, дає тубус-кварц чи дарсонваль, – зазначає медсестра.

Фізкабінет в залізничній лікарні завжди користувався попитом. В холодну пору року, під час піку простудних захворювань, кабінет відвідували до 50 пацієнтів за день. У період ранньої осені, коли закінчувалися садово-городні роботи, багато пологівців приходило підлікувати спини, розтягнення, під час навчального року на процедури приходять школярі, для яких сколіози та проблеми з поставою виходять на перший план.

Звісно, для прийому фізпроцедур є свої протипоказання, це – злоякісні новоутворення, гострий інфаркт міокарду, гарячкові стани, кровотечі, активний туберкульоз, наявність кардіостимулятора.

Щоб отримати необхідну процедуру пацієнтам треба мати направлення від сімейного лікаря, або у виключних випадках можна звернутися до терапевта КУ «Пологівська залізнична лікарня», де після огляду вам визначать потребу у відповідному лікуванні.

У фізіотерапевтичному кабінеті можуть пройти процедури всі мешканці громади та району.

Розташований фізіотерапевтичний кабінет на І поверсі центрального корпусу КУ «Пологівська залізнична лікарня». Прийом пацієнтів проводиться з 08:15 до 14:40.

За інформацією Пологівської міськради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

18 − four =