Пологівські вісті Місто День прикордонника у Пологах: як все було (ФОТОРЕПОРТАЖ)

День прикордонника у Пологах: як все було (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
1548

Щороку, 28 травня, пологівці відзначають День прикордонника. 2020 рік, не дивлячись на карантин, не став виключенням.

Зранку всі, хто служив у прикордонних військах і за радянських часів, і за часів незалежності України зібрались у парку біля пам’ятника захисникам кордонів, аби вшанувати пам’ять полеглих побратимів та привітати один одного зі святом.

У нас є традиція: відтоді як в парку встановили пам’ятник полеглим захисникам кордонів, а це було 2 роки тому з нагоди 100-річчя від часу заснування Державної прикордонної служби України, ми разом з товаришами по службі збираємось тут, щоб покласти квіти полеглим побратимам, спілкуємось, ділимось спогадами, згадуємо роки служби. До речі, пам’ятник встановлено загальними зусиллями прикордонників і спонсорів, – розповів Микола Васильович, учасник Спілки ветеранів прикордонних військ у Пологах.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Збирались прикордонники цьогоріч з дотриманням усіх карантинних вимог: одягали маски, згуртовувались не більше ніж по 10 осіб, зберігали дистанцію.

До всіх присутніх з привітальним словом звернувся ветеран прикордонних військ Іван Максимович Бондаренко та побажав здоров’я, наснаги і мирного неба над головою.

 

Ірина РАБОТЯГОВА.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

seven + eight =