Сьогодні, 18 травня, відбулася пряма телефонна лінія з міським головою. Юрій Коноваленко усіх, хто звернувся на прямий зв’язок, уважно вислухав.

Зокрема, мешканці громади знову цікавилися, чи працюватимуть аптеки по вулиці Східній у Пологах та у Семенівці.

У Пологах комунальних аптек не залишилося, а приватні фармацевтичні компанії не поспішають відкривати свої аптеки у віддалених мікрорайонах міста.

Щодо аптеки у Семенівці, то там ситуація інша. Районна рада комунальну аптеку там закрила. Міський голова Юрій Коноваленко і виконуюча обов’язки старости Семенівського старостинського округу Наталія Рябчук вийшли на комунальне підприємство «Аптечне об’єднання «Фармація» Запорізької обласної ради, яке погодилося відкрити аптечний пункт у селі. Більше того, до відкриття семенівської аптеки у громаді готувалися, у приміщенні зробили ремонт. Через певні перепони і карантин довелося відкласти відкриття аптеки, але воно має відбутися, як тільки все вдасться владнати.

Також пологівців турбують питання матеріальної допомоги, те, що через двір багаквартирного будинку по вул. Єдності, 13 їздять автівки і т.д.

Мешканці вул. Севастопольської прохали засипати ями на дорозі.

На прямий зв’язок пологівці зверталися не лише з проблемними питаннями, а й з подяками. Так, наприклад, міському голові та його команді дякували за те, що у Пологах відремонтовано стадіон «Локомотив».

За інформацією сайту Пологівської міськради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

nineteen + 19 =