8 та 9 травня – дати скорботи та гордості: Дні пам’яті і примирення, присвячені пам’яті жертв Другої світової війни та перемоги над нацизмом. Цьогорік ми відзначатимемо 75-ту річницю Перемоги.

На жаль, карантин вніс корективи й до святкування цієї пам’ятної і особливої дати. У Пологівській громаді, як і по всій країні, 9 травня не буде масових заходів: традиційного мітингу і святкової ходи. Вшанування пам’яті жертв війни відбуватиметься покладанням квітів.

Тож, 9 травня о 09.00 керівники громади і району, представники ветеранських організацій візьмуть участь у покладанні квітів до пам’ятника загиблим у роки війни по вул. Шкільній на мікрорайоні м.Пологи-5, а о 10.00 – до братської могили радянських воїнів, яка знаходиться по вул. ім. Героя України Сацького В.А. біля РБК. На старостинських округах також відбудеться покладання квітів до меморіалів та пам’ятників.

У зв’язку з карантином кількість учасників цих заходів буде обмежена. Покладання квітів відбуватиметься групами не більше 10 осіб з дотриманням карантинного режиму та безпечної дистанції.

– Ми розуміємо, що ніякий карантин не зітре людської пам’яті про подвиги дідів-героїв, які боролися за наше сьогодення. Водночас маємо дотримуватися карантинних обмежень, тому й не влаштовуємо масових заходів. Сподіваюся, мешканці громади з розумінням до цього поставляться, – говорить міський голова Юрій Коноваленко.

Офіційних заборон відвідувати меморіальні комплекси у День Перемоги немає. Хто бажає вшанувати пам’ять загиблих воїнів Другої світової війни покладанням квітів, може це зробити у зручний для себе час, дотримуючись соціально безпечної дистанції, повідомляють на сайті Пологівської міської ради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

1 × five =