Пологівські вісті Країна Зеленський доручив відкрити продуктові ринки

Зеленський доручив відкрити продуктові ринки

0
1370

Президент Володимир Зеленський доручив уряду опрацювати можливість відкриття ринків за певним протоколу дотримання правил безпеки під час епідемії COVID-19.

Про це повідомляє прес-служба глави держави в понеділок, 27 квітня.

“Ми розуміємо, що є певна психологічна втома. COVID втомив не тільки українців. Оскільки продовольчі ринки надзвичайно важливі для виживання і харчування багатьох громадян, потрібно думати, як дати їм можливість працювати безпечно. Встановимо чіткі правила і давайте дозволимо відкрити. Треба вчитися жити і працювати в нових умовах”, – підкреслив Зеленський.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль погодився, що питання відкриття ринків, механізм їх безпечного функціонування і чітких санкцій за недотримання правил потрібно розглянути вже в середу, щоб почати відкривати ринки вже до кінця цього тижня.

Як зауважив Шмигаль, це стало можливим завдяки тому, що МОЗ та Мінекономіки розробили чіткі критерії роботи і алгоритм контролю. Йдеться про відкриття більш ніж 280 продовольчих ринків по всій території України, які зможуть функціонувати з дотриманням жорстких санітарних норм. Цей перелік може бути розширений, якщо і інші ринки зможуть забезпечити належні умови роботи. За порушення вимог буде встановлена ​​відповідальність, аж до закриття ринків на певний період.

У той же час на нараді стало зрозуміло, що українці дуже відповідально ставляться до карантину – як на католицьку і православну Пасху, так і в поминальні дні більшість з них прислухалися до закликів дотримуватись обмежень. За даними Міністерства розвитку громад і територій України, в цьому році поки тільки 13 000 чоловік відвідали кладовища, щоб вшанувати померлих, тоді як в минулі роки ця цифра дорівнювала 5-7 мільйонів.

Як повідомляв з самого ранку в понеділок, 27 квітня, пройшли пікети представників малого бізнесу в Чернівецькій і Вінницькій областях у зв’язку із закриттям ринків через карантин. Також в Запоріжжі та Мелітополі підприємці влаштували масові протести через тривалу карантину, введеного після спалаху коронавируса.

За інформацією news-time.org.ua.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

eight + 6 =