Сьогодні, 7 квітня, міський голова Юрій Коноваленко провів нараду з представниками ритуальних служб, Державної служби надзвичайних ситуацій і правоохоронцями.

Міський голова ознайомив учасників наради з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я та зі спеціальним розпорядженням головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка щодо поховання людей, померлих від коронавірусу.

Юрій Анатолійович зазначив, що, на щастя, у Пологівській громаді не зафіксовано жодного лабораторно підтвердженого випадку захворювання на коронавірус і, тим більше, летального випадку. Проте, всі служби мають бути готові надавати допомогу населенню в надзвичайних ситуаціях.

Ритуальні служби, як зазначили їхні керівники, нині надають послуги з поховання померлих, дотримуючись обмежувальних заходів, і готові надавати їх в разі летальних випадків від захворювання на коронавірус, враховуючи всі рекомендації і вимоги.

Учасникам наради ще раз нагадали про необхідність дотримання карантинних заходів. Обговорили також питання захисту працівників ритуальних служб від можливого інфікування, адже вони, як і медпрацівники, правоохоронці і т.д., теж знаходяться в зоні ризику, повідомляють на сайті Пологівської міської ради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

9 − seven =