Продавці бідкаються, що покупців немає: як працюють ринки в Пологах

0
1950

Учора ринкам у Пологівський ОТГ дозволили працювати, але з певними обмеженнями. Це має бути ринок харчових продуктів. На ринку можуть знаходитись не більше одного відвідувача на 20 кв. м торгівельної площі. Відстань між покупцями в чергах має бути не менш ніж 1,5 метри. А торговці та покупці повинні мати на собі засоби індивідуального захисту. Ми вирішили сьогодні пройтися ринками, що у Пологах, та дізнатися, яка ситуація там зараз.

Спочатку ми завітали на Колгоспний ринок. На вході стоїть перевіряюча жінка в масці, яка слідкує за кількістю покупців на і обов’язковою умовою входу на ринок є те, щоб покупці були у захисних масках. Покупців на ринку одиниці. Торговці також у захисних масках. Але вони просто в шоці від того, що людей на ринку зовсім немає, адже не приїжджають люди з сел. Ще продавці нарікають, на те, що сьогодні працює ярмарка і потенційні покупці можуть скуповуватися там.

  • Пологівські продавці в силах забезпечити необхідними продуктами людей. Тому чому  до нас приїжджають торгувати з інших районів – не зрозуміло, ­- з обуренням говорить продавець на Колгоспному ринку.

Після Колгоспного ринку ми пішли на місце, де раніше проводилася щочетвергова ярмарка. Там також продавців одиниці, які торгували саджанцями та овочами. В цей час приїхала поліція, яка перевіряла дотримання усіх норм. Ми поспілкувалися з одним із продавців, який стверджував, що за весь час сьогоднішньої торгівлі продав лише одне відро картоплі. Продавців з інших районів нами в цей час помічено не було.

На «Хитрому» ринку також діє масковий режим. На вході стоїть чоловік, який пускає лише тих людей, які в захисних масках. Покупців теж майже немає.

  • Сьогодні лише перший день, коли дозволили торгувати. Маємо надію, що завтра та на вихідних людей побільшає. Я ціни на свій товар не підіймала. Яйця продаю по 14 гривень за десяток і бройлерів по 70 грн/кг, – говорить продавчиня Тетяна.

А ось продавцю Сергію довелося на деякі овочі та фрукти підняти ціну, бо надто здорожчали вони в закупівельній ціні.

Наприклад, кіло цибулі зараз коштує 23 грн/кг, лимони по 115грн/кг, перець по 100 грн/кг, а кілограм імбиру коштує 500 гривень за кілограм.

Продавці на «Хитрому» ринку також були у захисних масках та у одноразових печатках. Говорять, що хвилюються за себе та за покупців, тому дотримуються усіх вимог і часто проводять дезінфекцію своїх робочих місць.

Оксана БОЙКОВА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

20 − 5 =