Пологівцю наснився рецепт вакцини від коронавірусу

0
5734

Читач та постійний дописувач «Пологівських вістей»  Михайло Іванов попрохав через газету звернутися до президента України Володимира Зеленського. Чоловік стверджує, що може виготовити вакцину від коронавірусу і тим самим врятує людство. І хоч профільної освіти він не має, зате рецепт вакцини прийшов Михайлу уві сні. Саме через сни чоловік бачить майбутнє та важливі речі. Як він стверджує, уві сні потрапляє в інформаційне поле і йому там відкриваються всі важливі події майбутнього.

Чоловік президентові написав цілого листа:

«Вельмишановний  пане Президенте! Ходять чутки, що Ви пообіцяли мільйон тому, хто створить препарат проти коронавірусу.  Це мене зацікавило і  я подумав, а чому б і мені не спробувати.

Скажу вам по секрету, що цей препарат буде створено саме в Україні.

Створення вакцини – важка і відповідальна робота і вона займе три місяці.

Для  цього потрібен тимчасовий союз двох людей. З одного боку – це вірусолог, а з іншого – я, Михайло Іванов.

Що нами буде створено гідний препарат, я твердо переконаний і готовий понести відповідальність за свої слова.  Навіть кримінальну. На кону життя багатьох тисяч людей.

Пропоную свою послугу безоплатно. Я великий мрійник, а мрійники – це вільні люди які не потребують золотої клітки та великих грошей.

Для мене головне – служити людям і подарувати їм вічне життя.  Що я з радістю і виконаю!»

Як ставитися до цієї ідеї від пересічної людини – вам вирішувати.  Але, думаємо, що просто не маємо права не оприлюднити цього листа. Кожна людина має йти до вершин, мріяти і як написав Антуан Сент-Екзюпері: «У кожної людини свої зірки». А нам залишається побажати, щоб Михайло досяг своїх зірок і втілив у життя задумане.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

four × 5 =