Крик душі: медсестра опублікувала фото порожнього туберкульозного відділення в Запорізькій області

0
1166

Медсестра Світлана Балаклєєць поділилася в соцмережі фотознімками спорожнілого туберкульозного відділення Молочанської психлікарні.

  • Усіх хворих на туберкульоз виписано, але це не означає, що вони стали здоровими, просто влада так розпорядилася, щоб ці хворі люди пішли у суспільство і заразили сотні, а може й тисячі здорових людей, бо багато з хворих мав майже невиліковну стадію. …Це крик душі,один крик з багатьох криків, суть якого полягає в тому, щоб не допустити руйнування медицини, а в данному випадку – не допустити руйнування противотуберкульзноі служби, – написала вона.

Як уже повідомляв портал “Разом”, з 1 квітня в Запоріжжі закрилися три з чотирьох протитуберкульозних амбулаторій, а в обласному протитуберкульозному диспансері кількість місць скорочують з 500 до 220. І це при тому, що Запорізька область посідає перше місце в Україні за рівнем поширення дитячого туберкульозу, і входить в першу п’ятірку по поширенню захворювання серед дорослого населення. Резонансним став випадок на початку року, коли в Запорізькій області від туберкульозу померла школярка, повідомляють на інформаційному порталі “Вместе”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

3 × two =