Хто з представниць прекрасної статі не мріє залишатися молодою і привабливою якомога довше. Заради зовнішності жінки лягають під ніж пластичних хірургів, займаються фізичними вправами і відвідують косметологів. Незважаючи на всі старання, час не можна зупинити або обдурити, він все одно бере своє.

Однак деяким знакам Зодіаку вдається сповільнити стрілки біологічного годинника.

Близнюки

Навіть після 40 років Близнюки залишаються красунями, наче вживають «еліксир молодості». Незважаючи на солідний вік, жінки цього знака Зодіаку залишаються енергійними, активними, що не можуть не помітити представники протилежної статі. Близнюки чудово володіють своїм тілом, вміють зосереджувати увагу на достоїнствах і приховувати недоліки.

Рак

Ніжні, жіночні і витончені. Жінки цього знака Зодіаку з ранніх років звикли стежити за своєю зовнішністю, щоб після 40 виглядати на 20 років. Навіть у солідному віці вони залишаються привабливими. Чимало Раків знаходять собі молодих коханців, адже ті тягнуться до них, як до магніту.

Діва

Численні комплекси з приводу своєї зовнішності в юності зникають з віком, і Діви починають сприймати її як подарунок долі, зачаровуючи величезну кількість чоловіків. З роками Діви все краще розуміють своє тіло, пізнають себе і намагаються зберегти красу на довгі роки.

Терези

Жінки цього знака Зодіаку часто не люблять свою зовнішність в молодості, але до 20-ти років все ж таки звикають до неї і починають цінувати. Впевненість у собі залишається у них до самої старості, роблячи їх з кожним роком все красивішим. Терези вміло демонструють свої сильні сторони і не перестають зваблювати чоловіків.

Козеріг

Вміння подати себе – в крові представниць цього знака Зодіаку. Козероги володіють  вродженим почуттям стилю, виглядають свіжими і молодими. Жінки цього знака працюють над підтриманням своєї природної краси, тому з віком не втрачають привабливості.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

19 − ten =