З 17 БЕРЕЗНЯ ПО 3 КВІТНЯ ВКЛЮЧНО АТ «ЗАПОРІЖГАЗ» ПЕРЕХОДИТЬ НА ДИСТАНЦІЙНИЙ РЕЖИМ РОБОТИ. ЦЕНТРИ ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ НЕ ПРАЦЮВАТИМУТЬ.
Обмеження на відвідування Центрів обслуговування клієнтів!ФОТО: АТ “Запоріжгаз”

Оператори ГРМ розуміють, що всі клієнти стикнулись з певними обмеженнями. Як соціально відповідальний бізнес, компанії ввели мораторій на відключення споживачіввід газопостачання, окрім випадків несанкціонованого втручання.

Разом з тим, «Запоріжгаз» нагадує споживачам, що всі операції пов’язані з передачею показань лічильників та сплатою рахунків можна здійснювати за допомогою онлайн сервісів:

особистий кабінет на сайті 104.ua
http://bit.ly/cabinet104
мобільний додаток 104Mobile для Android
http://bit.ly/104Android
мобільний додаток 104Mobile Light для iPhone
http://bit.ly/104iPhone
чат-бот «7104ua» у Viber
http://bit.ly/7104uaViber
контакт центр
067 007 6 104, (061) 280 8 104

Всі екіпажі аварійно-диспетчерської служби працюють в надзвичайному режимі. Так само як медична служба та служба порятунку. Наші бригади чергують цілодобово і оперативно виїздять на виклики, припиняють аварійні ситуаціі, здійснюють оперативні ремонти! А телефон 104 приймає дзвінки цілодобово

Всі інформаційні системи працюють в штатному режимі, щоб забезпечити повноцінну взаємодію з клієнтами у віддаленому режимі.

Здійснюється цілодобовий моніторинг тиску газу в газорозподільних мережах

Турбуючись про ваше здоров’я та безпеку працівників «Запоріжгазу» довелося тимчасово обмежити роботу  центрів обслуговування клієнтів по всій Запорізькій області, – повідомляють на сайті “Запоріжгаз”.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

7 + 7 =