Ось такого листа ми отримали на нашу редакційну пошту:

  • Доброго дня, шановна редакція. Мене звати Сергій, і я хотів би поділитись з вами проблемою, яка є актуальною та потребує розголосу.

26 березня, близько 14.30, на дорозі Т0815 (відрізок м. Пологи – с. Воскресенка) я був свідком правопорушення та порушення санітарних норм під час карантину співробітниками Нацполіції під час несення служби, – зазначає Сергій.

За словами чоловіка поліцейські патрулювали та спілкувалися з громадянами без захисної маски. Вони наполегливо «запрошували» водіїв в службовий автомобіль без захисних засобів для обличчя.

Чоловік стверджує, що поліцейські порушили постанову КМУ від 11.03.2020 р. №211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19» та розпорядження голови Національної поліції  Ігоря Клименка, щодо забезпечення виконання карантинних заходів для недопущення розповсюдження вірусу. Таким чином, співробітники поліції порушили ст. 42 КупАП (Порушення санітарних норм) та за ст. 325 Кримінального кодексу України (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням).

Чоловік говорить, що на зауваження поліцейські щодо їх порушень віднеслися агресивно та з образами в бік чоловіка.

  • 28 березня ці співробітники поліції продовжують працювати наражаючи всіх нас на небезпеку ігноруючи елементарні засоби захисту, – повідомляє чоловік.

 

 

1 коментар

  1. Тобто мені, приїхавшому з закордону, і малоімовірно що інфікованому місяць карантину бо штраф у десятки тисяч гривень або тюрма від трьох до восьми, а цим 3,14 все з рук зійде. Так вони ж постійно з різними людьми спілкуються, можуть заразитися та розповсюджувати хворобу далі. Чи закони не для всіх. Вимагаю від керівництва звільнити це неподобство з лав поліції за 24 години і накласти максимальний штраф як мінімум. А ще бажаю щоб до таких недополіцаїв смертельна хвороба прийшла у першу чергу, не доходить через мізки, хай дійде по іншому.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

nineteen − five =