Пологівські вісті Місто За кулісами «Голосу»: що розповіла пологівчанка про це вокальне шоу

За кулісами «Голосу»: що розповіла пологівчанка про це вокальне шоу

0
4724

Ось і закінчилися «сліпі прослуховування» на вокальному шоу «Голос країни». Хоч нашу талановиту землячку Ліну Купріну й не показали по телевізору, але дівчина дійшла до «сліпих прослуховувань» і заспівала для відомих зірок шоу-бізнесу.

Про свій шлях на цьому проєкті Ліна розповіла журналістам «Пологівських вістей», щойно повернулася з Києва.

  • Я скільки себе пам’ятаю, весь час співаю. З 5 років я на сцені. Це вже мій другий дім. Саме на сцені я отримую колосальний заряд енергії якою й готова ділитися. Після школи я навіть й не вагалася, чітко знала, що хочу своє життя присвятити музиці. Тому й вступила в Гадяцький коледж культури й мистецтв. Дякуючи тамтешнім викладачам і моїй рідній вчительці вокалу з пологівського БК «Гірник» Олесі Дмитрівні Білай я відчувала у собі сили поборотися на «Голосі країни», – розповідає Ліна. – На предкастингу все пройшло чудово, мій виступ сподобався, я дійшла до редактора шоу. Потім декілька місяців очікування і мені зателефонували з каналу та повідомили, що мене відібрали на запис телевізійних ефірів. Тоді я ще не знала, хто буде з наставників. Сказати, що я була на 7 небі від щастя – це нічого не сказати, я була в ейфорії, – посміхаючись згадує дівчина.

З моменту, як Ліні повідомили, що вона пройшла на «сліпі прослуховування» у дівчини розпочався цікавий та насичений життєвий етап. Це були репетиції, підготовка сценічного образу та інтерв’ю.  Весь час Ліну підтримували та підтримують її рідні, коханий хлопець та друзі.  Але, як завжди, спокійно та без форс мажорів нічого не відбувається.

  • Мені спочатку затвердили пісню Dangerous Woman, яку виконує Ariana Grandе. Але за день до виступу перед суддями все переграли і мені сказали готувати ту пісню, яку я співала на предкастингу – God is a Woman. Звичайно, це змусило мене понервувати. Я виступала на 3 день прослуховувань. У суддів вже залишилось зовсім мало місць. Весь день у мене був легкий мандраж, бо я не знала, коли саме вийду на сцену. Це сталося близько 22.00. Весь цей час я нічого не їла, ну принцип у мене такий, – посміхаючись говорить Ліна. – Перед виходом на сцену я переживала, але коли вийшла, то все хвилювання, як рукою зняло. З перших акордів мені аплодували глядачі, що придало впевненості. З суддів ніхто не повернувся, але я не засмутилася. Головне – це те, що я про себе заявила, заспівала, мене підтримали. Мій сценічний образ дуже сподобався Тіні. Вона була вражена. Зірки зі мною поспілкувалися, дали корисні поради. Я навіть з Тіною заспівала в один мікрофон. Це було чудово. В кімнаті емоцій мене очікували мої подружки, яки підтримали мене. А Катя Осадча навіть згадала факт, який я писала ще при заповненні першої анкети, що я пообіцяла своїм однокласникам ще у 7 класі, як стану знаменитою, то усім подарую по ноутбуку, – згадує Ліна.

Хоч не вийшло в цей раз, пологівчанка не опускає рук та не втрачає надії. Головний меседж, з яким виступала на сцені, та який несе по життю ­ «Здатись ти завжди встигнеш». Зараз дівчина підписала річний контракт і буде виступати в Кореї. Після повернення на батьківщину Ліна знову планує спробувати свої сили у вокальному шоу, і вірить, що удача буде на її боці!

Успіхів тобі, Ліно! Віримо в тебе!

Оксана БОЙКОВА.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

fifteen − 8 =