З 18 березня «Укрзалізниця» тимчасово припиняє здійснювати перевезення пасажирів у всіх сполученнях. При цьому, як запевнили прес-службі “УЗ” обіцяє компенсувати 100% вартості квитків, без стягнення додаткових комісій.

Зазначено, що скасовуються рейси не лише пасажирських поїздів далекого сполучення, але й регіональних, міських та приміських поїздів.

“Компанія компенсує пасажирам повну вартість проїзних документів на усі скасовані через введення карантину рейси – без стягнення додаткових зборів. Для зручності пасажирів та уникнення концентрації людей біля кас, Укрзалізниця подовжила термін повернення квитків до 1 місяця від дати запланованого відправлення поїзда, що скасований», – йдеться у повідомленні.

Також закликали українців не поспішати на вокзали за відшкодуванням вартості квитків, адже призведе до виникнення натовпу біля кас та загрожуватиме здоров’ю.

Вантажні перевезення УЗ продовжаться.

Як інформував ZAXID.NET, ввечері 16 березня Кабінет міністрів ухвалив рішення зупинити роботу метрополітенів, а також скасувати авіа, залізничне та автобусне сполучення між містами та областями України.

Мова йде про такі обмеження: з 12:00 18 березня припиняється міжміське й міжобласне автомобільне, залізничне та авіасполучення; у маршрутних таксі, автобусах, тролейбуса та вагонах трамваїв не може бути понад 10 пасажирів; робота метрополітенів (це Київ, Харків та Дніпро) буде зупинена з 17 березня; рух власних автомобілів не обмежується.

zaxid.net

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

twelve − 6 =