Сьогодні  зустрів знайомого, з яким  працював на  Пологівському олійноекстракційному заводі і, як людина небайдужа, почав цікавитися, як там справи на заводі чи працює під час карантину.

“Як тільки, не дай Боже, хтось захворіє, одразу ж зупинять”, – відповів чоловік. А я й задумався: якщо це трапиться, то зупиняти буде пізно. Адже краще попередити біду, аніж потім із неї виплутуватись. Тим більше, що вірус небезпечний. І одна з небезпек криється в тривалому інкубаційному періоді – від 2 до 14 днів, тобто симптоми захворювання можуть не проявлятися протягом двох тижнів, і здорова на вигляд людина може весь цей час заражати інших.

Отож тихо б’ю на сполох. Мені не байдужа доля заводу, на якому колись працював сам, на якому й досі трудиться чимало моїх знайомих, досвідчених спеціалістів. То й написав та передав лист не лише в районну газету, а й голові правління ПрАТ “Пологівський ОЕЗ” Денису Крилову, залишив йому свій телефон. І він невдовзі передзвонив, подякував за турботу та небайдужість.

Михайло ІВАНОВ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

twenty − eighteen =