Пологівські вісті Країна Українські супутникові телеканали розблокують: дізнайтесь які (ОНОВЛЕНО)

Українські супутникові телеканали розблокують: дізнайтесь які (ОНОВЛЕНО)

0
986

Президент Володимир Зеленський провів зустріч з керівництвом провідних українських медіагруп. 

Під час зустрічі обговорювали проблеми, пов’язані з телевізійним мовленням, які виникли після кодування чотирма медіагрупами супутникового сигналу своїх телеканалів (з 29 січня).

Глава держави підкреслив, що це питання стосується не тільки бізнесу медіагруп, а й стратегічного захисту інформаційної безпеки України. Внаслідок кодування сигналу не всі українці можуть дивитися більше 20 головних телеканалів.

Разом з тим, судячи з тексту заяви Офісу Президента, повернення до ситуації, яка була до січневого кодування, не відбудеться (принаймні, поки). Зокрема, домовилися про таке:

— медіагрупи з 16 березня повернуть у відкритий доступ лише частину раніше заблокованих всеукраїнських телеканалів (дослівно: забезпечать запуск незакодованих супутникових міжнародних версій своїх загальнонаціональних телеканалів), яких конкретно – поки не уточнюється;

— оператори супутникового мовлення «Xtra TV» і «Viasat» повинні розробити соціальні пакети супутникового телебачення з мінімальною абонплатою для соціально незахищених верств населення.

Крім цього, згідно з прийнятим рішенням, провайдер ефірного цифрового телебачення «ЗЕОНБУД» до 4 березня 2020 року змінить модуляцію сигналу. Це має розширити покриття цифровим телебаченням на території держави і полегшить доступ населення до цифрового мовлення. Ще «ЗЕОНБУД» до 1 травня 2020 року повинен забезпечити встановлення цифрових передавачів у 47 населених пунктах України відповідно до раніше взятих зобов’язань.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

11 + 12 =