На Запорізькому заводі приступили до випуску російських автомобілів Lada Largus, Vesta, XRay.

З 1 січня 2020 року в Україні набула чинності заборона імпорту готових автомобілів російського виробництва. Рішення організувати складання Lada на ЗАЗі може бути способом обходу цього закону. Збирання Lada в Запоріжжі ведеться в рамках партнерства ЗАЗу і Renault Group, що володіє АвтоВАЗом.

Запорізький автозавод, який згідно з рішенням суду перебуває під процедурою санації, тобто фінансового оздоровлення, приступив до серійного виробництва російських автомобілів Lada. На підприємстві, зокрема, випускають три моделі Lada: універсал Largus, Vesta і кросовер XRay. Це майже весь модельний ряд “Лади”, який представлений в Україні. “Ниву” поки в нашій країні не складають.

Кросовер Lada XRay українського складання в базовій комплектації з 1,6 л бензиновим двигуном потужністю 106 к.с., який працює разом з 5-ступінчастою механічною коробкою передач, коштує від 285 480 грн. Його топова версія з 1,8 л бензиновим двигуном потужністю 122 к.с., що також працює разом зі 5-ступінчастою механічною коробкою передач, вартує 344 040 грн.

Ціни на універсал Lada Largus українського складання в базовій комплектації з 1,6 л бензиновим двигуном потужністю 87 к.с. зі 5-ступінчастою механічною коробкою передач стартують від 307 440 грн.

Седан Lada Vesta українського складання в базовій комплектації з 1,6 л бензиновим двигуном потужністю 106 к.с. і 5-ступінчастою механічною коробкою передач коштує від 281 820 грн.

Джерело: https://www.abw.by/novosti

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

9 − 4 =