На ранок 23 березня у світі зареєстровано 339 259 випадків захворювання COVID-19, з них 98 834 особи одужали. Хвороба розповсюдилась більш ніж на 180 країн. Найбільша кількість захворілих залишається в Китаї, Італії, США та Іспанії.

В Україні за останню добу зареєстровано 26 лабораторно підтверджених випадків на коронавірусну інфекцію. Усього станом на сьогоднішній ранок зареєстровано 73 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. У столиці України – місті Києві 29 випадків, в Київській області – п’ять, Чернівецькій – 25 випадків, Житомирській – два, Донецькій – один, Івано-Франківській – п’ять, Дніпропетровській – два, Черкаській – один, Львівській – один, Харківській – один. На жаль, троє українців померли. Втім, у Чернівецькій області вже одужав один пацієнт.

Медики повідомляють, усі захворілі або приїхали з-за кордону протягом 14 днів від моменту захворювання, або контактували із раніше захворілими на коронавірусну інфекцію.

З початку року до Центру громадського здоров’я надійшло 645 повідомлень про підозру на COVID-19.

За інформацією Запорізького лабораторного центру МОЗ України, в області не зареєстровано жодного підтвердженого випадку захворювання на COVID-19. Наразі в області зареєстровано всього 24 підозрілих випадки. З них у сімох діагноз не підтвердився, по 17 іншим випадкам матеріали знаходяться на дослідженні у вірусологічній референс-лабораторії ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України».

Усі хворі госпіталізовані, їм надається необхідна медична допомога.

В області працює цілодобовий штаб. З будь-яких питань можна звертатись на цілодобову гарячу лінію за номером: 0-800-503-508.

 

 

Департамент інформаційної

діяльності та комунікацій з громадськістю.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

5 × 4 =