Жителя Гуляйполя госпіталізували з підозрою на коронавірус. Gylyajpole.city розповідає, що чоловік, який повернувся з Польщі, звернувся до лікарів із скаргами на температуру та сильну слабкість. Про це повідомили у Гуляйпільській районній лікарні та Гуляйпільському центрі первинної медико-санітарної допомоги. Наразі чоловік знаходиться в одній з лікарень Запоріжжя, у нього взяли кров, щоб визначити, хворий він на COVID-19, чи ні.

Як повідомив, директор Центру первинної медико-санітарної допомоги Максим Войтюк, чоловіка, який звернувся зі скаргами на підвищену температуру та сильну слабкість, госпіталізували у Запоріжжя, де у нього взяли аналіз для того, щоб підтвердити чи заперечити наявність захворювання, викликаного новим коронавірусом, та направили його у Київ. Результати очікують через 5 днів. Швидких тестів на коронавірус у Гуляйполі немає.

Заступник директора Гуляйпільської районної лікарні Валерій Лелик також підтвердив те, що гуляйпільця з підозрою на COVID-19 відправили на лікування у Запоріжжя. Нараз чекають на результати аналізу, який роблять лише в Києві.

Також він зазначив, що швидких тестів на коронавірус у Гуляйпільській ЦРЛ немає. Їх вартість близько 7 тисяч гривень за 25 штук та вони відсутні у вільному продажу. Тому керівництво лікарні вважає за доцільне закупити тести на грип, які коштують близько 4 500 гривень за 25 штук, для того, щоб на місці підтвердити, або ні, наявність грипу в пацієнтів, а вже потім направляти людей на діагностику щодо коронавірусу.

Валерій Лелик зазначив, що пацієнти не можуть провести самодіагностику, тож закликав не шукати й не купувати тести на виявлення COVID-19, адже оригінальні тести дорогі, для них потрібен реагент і робити їх в домашніх умовах, не маючи освіти та навичок, фактично неможливо. Тож можна потрапити на підробку, коли замість тестів на COVID-19 продають звичайні тести на грип.

Тож станом на 11.00 20 лютого у Гуляйполі: 1 підозра на COVID-19, 0 підтверджених випадків.

Станом на 19 березня в Україні зафіксовано 26 випадків COVID-19: Чернівецька (15), Житомирська (2), Дніпропетровська (2), Київська (2), Донецька (1), Івано-Франківська (1) області та Київ (3).

Автор: Лілія Біла

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

eighteen − 5 =