У країні 15 день триває карантин. Для жінок, котрі звикли слідкувати за своєю зовнішністю, вже вкрай необхідно потрапити на манікюр, педикюр, наростити вії, зробити зачіску та пофарбувати коріння волосся, але усі салони краси мають бути зачинені. Та чи так це насправді, ми вирішили дізнатися. Журналісти «Пологівських вістей» зателефонували у декілька популярних, серед пологівчанок бьюті-місць.

У одному салоні з нами люб’язно розмовляла адміністратор закладу, яка повідомила, що вони зараз зачинені й запис не ведуть, бо не знають, коли вийдуть на роботу.

У іншому популярному салоні навіть слухавку ніхто не підняв.

Більшість майстрів-перукарів, які ведуть запис самостійно також повідомили, що вимушені зараз сидіти вдома і не працюють.

Проте, ми знайшли майстрів, котрі продовжують працювати на свій та клієнта страх і ризик. І що найголовніше – їх багато. Майстри говорять, що розуміють усі ризики, але й так довго залишатися без свіжої копійки не можуть. Деякі на прохання можуть приїхати додому до клієнта й там зробити манікюр чи зачіску. Ціни на свої послуги майстри не піднімають. Так, за їхніми словами, вони намагаються втриматися «на плаву».

А чи погоджується жіноцтво робити бьюті-процедури під час карантину?

Валентина Димарецька:

  • Я нічого не боюсь. І я робила собі манікюр під час карантину. Зараз існує безліч засобів дезінфекції, тому це не є проблемою. Головне – це щоб майстер була здоровою.

Оксана Бевзюк:

  • Я не хочу ризикувати власним здоров’ям, тому під час карантину принципово не відвідую салони краси. Так, вже потрібно освіжити манікюр, але він зачекає до кращих часів.

Мирослава Ковтун:

  • У сучасному світі важко уявити дівчат без відвідин бьюті-барів. Але, ми ж дівчата, тому запросто можемо влаштувати бюсті-простір себе у ванній. Є безліч способів догляду за собою в домашніх умовах. Чому б ними зараз не скористатися? Часу у всіх вистачає! Можна робити натуральні маски, збагатити шкіру киснем. А взагалі, ми й так усі красуні! Тому відганяйте якнайдалі комплекси, і просто радійте життю.

Анастасія Плетінь:

  • Якщо вже конче буде потрібно, то що робити, звичайно піду на процедури. Ось вже дивлюся на довжину та стан своїх нігтів і розумію, що вже треба йти на корекцію. Телефонувала своєму майстру, яка приймає клієнтів вдома, запитувала чи нічого у неї не змінилося. Вона відповіла, що продовжує працювати як і раніше, але обов’язковою умовою у неї зараз є те, щоб усі клієнти, що приходять до неї, були здорові.

Оксана БОЙКОВА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

11 − eleven =