27 березня міським головою Юрієм Коноваленкм підписане розпорядження № 73 «Про здійснення торгівлі насінням і садивним матеріалом під час дії карантинного режиму на території Пологівської міської об’єднаної територіальної громади».

Згідно з розпорядженням визначено умови та місце для торгівлі насінням і садівним матеріалом населенням Пологівської міської об’єднаної територіальної громади під час карантину.

 

УКРАЇНА
ПОЛОГІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

міського голови

від 27 березня 2020 р.                                               м. Пологи                                                          № 73

Про здійснення торгівлі насінням і садивним матеріалом під час дії карантинного режиму на території Пологівської міської об’єднаної територіальної громади.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 № 239 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» та з метою реалізації розпорядження міського голови від 26.03.2020 № 72 «Про внесення змін та доповнень до заходів превентивного характеру, пов’язаних з реалізацією карантинного режиму на території Пологівської міської об’єднаної територіальної громади, затверджених розпорядженням міського голови від 12.03.2020 № 60»

з о б о в’ я з у ю:

1. Визначити, що торгівля насінням і садивним матеріалом може здійснюватися населенням Пологівської міської об’єднаної територіальної громади, на майданчику по провулку Станційному, 10, в місті Пологи перед торгівельним комплексом «Універмаг».
2. Торгівля здійснюється за наступних умов:
– забезпечення відповідними особами засобами індивідуального захисту;
– дотриманих відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;
– дотримання дистанції між особами не менше як 1,5 метри із встановленням спеціальних позначок.
3. Покласти організацію виконання та контроль за виконанням цього розпорядження на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради КОЛІСНИКА Сергія Анатолійовича.

Міський голова  Ю.КОНОВАЛЕНКО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

two + 1 =