У зв’язку із  введенням в Україні карантинних заходів з приводу КОРОНАВІРУСУ, пологівські медики просять  дотримуватись наступних правил при зверненні до лікувального закладу:

здоровим  та хронічним пацієнтам без ознак загострення захворювання радимо максимально утриматись від планових візитів до сімейного лікаря. Для проходження дослідження, щеплення, планової консультації,  медичної комісії чи отримання довідки, рецептів або щоб задати питання чи взяти довідку – обов’язково зв’яжіться із сімейним лікарем мобільним телефоном лікаря або через реєстратуру.

Якщо захворіли і у вас наявні симптоми ГРВІ, зв’яжіться зі своїм сімейним лікарем по телефону, щоб отримати індивідуальні рекомендації щодо вашого стану, залишайтесь вдома.
У більшості випадків симптоми ГРВІ і потребують лише рекомендацій щодо симптоматичного лікування.

Зверніть увагу на симптоми, які можуть насторожувати:
– температура вище 38℃, яка триває понад 3 дні,
– задишка, відчуття нестачі повітря,
– прогресуюче погіршення загального самопочуття.

При виникненні симптомів ГРВІ у випадку, якщо ви протягом останніх 14 днів повернулися з місць з високою захворюваністю на коронавірусну інфекцію (Китай, Європа) прохання зв’язатися із сімейним лікарем по телефону, щоб визначитися про подальший план дій.

Приходячи на прийом, при наявності симптомів ГРВІ, одягайте маску.

При виникненні питань телефонувати 0669814697 (з 7.30 до 16.00), 0669814347 (цілодобово).

При виникненні питань з організації та надання медичної допомоги в Пологівському районі звертайтеся до головного лікаря  Анни Михайловни ДУБ (0503562312).
Соціальна самоізоляція та уникнення контактів – це найефективніший спосіб ліквідації і нерозповсюдження будь-якої епідемії!
Будьте соціально відповідальними, бережіть себе, один одного і будьте здорові!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

one × 4 =