Пологівські вісті Місто Пологівцям – маски безкоштовно

Пологівцям – маски безкоштовно

0
2886

Сьогодні до редакції «Пологівських вістей» звернулася місцева жителька Ольга, хазяйка магазина «Текстиль». Жінка нещодавно прочитала, що гуляйпільські волонтери шиють і безкоштовно роздають маски. Чому б і пологівцям не підтримати цю ініціативу?

Жінка стверджує, що працівники «Текстилю» готові шити такі маски для захисту пологівців. Не вистачає коштів на придбання тканини та фурнітури. Потрібні люди, які б згодилися надати матеріальну допомогу на виготовлення таких масок.
У Гуляйполі вже кілька днів, за ініціативи місцевого жителя Ярослава Хоменка, виготовляють та безкоштовно розвозять маски, яких немає ні в аптеках, ні в магазинах.

За три дні пошили та безкоштовно розвезли більше 500 масок. Потреба у захисних масках величезна, гуляйпільські швачки «загружені» роботою на кілька днів вперед. Коли до нас звернулися пологівці з ініціативою провести таку ж акцію і в Пологах, то ми згодилися допомогти. Можемо організувати збір коштів і розвіз таких масок по Пологівському району, – розповів «Пологівським вістям» Ярослав Хоменко.
На наш погляд, це дуже гарна ініціатива. І якщо, дійсно, хоч одна маска врятує людське життя, то гарна справа буде зроблена недарма.

Пологівці, які бажають долучитися до акції, надати допомогу грошима, або у пошитті чи розвезенні масок, звертайтеся за телефоном до Ярослава Хоменка 097-968-8-083 або напишіть в особисті повідомлення на сторінці у Фейсбук.

Вл.інф.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

14 − 2 =