Ціни скачуть, пологівці плачуть

0
1586

Протягом тижня  до «Пологівських вістей» не перестають дзвонити читачі. Спершу скаржилися на зникнення з магазинів продуктів харчування, а тепер на безпідставно високі ціни.

– У п’ятницю, коли зайшла в АТБ, була здивована: всі полиці для цукру, борошна, борошняних виробів та круп стояли пусті. Проте на відміну від багатьох пологівців не піддалася паніці, бо вірила владі,  що товари регулярно постачатимуть і ціни на них контролюватимуть. А сьогодні, в понеділок, пішла в АТБ – і здивувалась цінам. Особливо на крупи, фрукти, овочі та картоплю. Гречка, яка ще в середу була по 25, тепер по 33, рис – по 27. Подорожчали цибуля – 17-21 грн, часник – 104-122, картопля – 12-25, капуста – 6.90, яблука – 25 грн.

Чесно сказати, жалкую, що разом з іншими не скупляла все підряд. Адже ще тоді, коли стало відомо, що ринки закривають, а ярмарок забороняють, ситуацію можна було спрогнозувати напереред.

А воно ж так і сталося, ціни безпідставно підняли, і ті, хто торгує, заробляють на людській біді,  –  поскаржилася наша читачка Ольга Семенко з Поліг, висловлюючи думку багатьох пологівців.

Ось які пояснення з приводу зростання цін поспішили дати в Компанії «АТБ-Маркет»:

Компанія «АТБ-Маркет» вимушена підняти ціни на продукти харчування та товари першої необхідності. Така ситуація пов’язана зі стрімким зростанням закупівельних цін від постачальників не тільки для торговельної мережі «АТБ», а й для усіх операторів українського ринку роздрібної торгівлі. Зокрема, продукти з так званого борщового набору (картопля, капуста, цибуля, морква) подорожчали на 35-128%, цукор на 8%, макаронні вироби на 9,5%, пшенична крупа на 11%, гречка на 51%, борошно – 5%, яйця – 6%. Підняття вартості товарів постачальники пояснюють значним зростанням витрат виробництва, пов’язаних з вжитими карантинними заходами. А саме – заборонами і обмеженнями на перебування великої кількості працівників в одному приміщенні, транспортними проблемами тощо.
Дотримуючись принципів соціально-відповідального бізнесу, корпорація «АТБ» в умовах загальнонаціонального карантину працює виключно за мінімальною націнкою, заробляючи не на вартості товару, а на обсязі його реалізації. Для підтримки стабільної роботи 1094 магазинів торговельної мережі «АТБ» й формування товарних запасів компанія вимушена сьогодні виставляти на прилавки товари фактично за цінами постачальників.
В даний час корпорація «АТБ» докладає всіх зусиль, щоб забезпечити стабілізацію зростання цін з боку постачальників на продукти харчування та товари першої необхідності.
Зазначаємо, що на сьогоднішній день магазини торговельної мережі «АТБ» забезпечені товарами всіх категорій у повному обсязі. Компанія має достатню кількість товарних залишків на складах та розподільних центрах для забезпечення споживчого попиту у разі його збільшення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

four × four =