Учора на фейсбук-сторінці головного лікаря Пологівської БЛІЛ з’явився допис, де Роман Васильович Кравченко повідомляє, що соціально відповідальні бізнесмени, аграрії та підприємці Пологівського району згуртувалися та допомогли придбати найнеобхідніше для лікарів у цей складний час.

  • Зараз наша країна, як і весь світ, починає жити в новій реальності. Всього за декілька днів нам усім довелося змінити наш звичний ритм життя, щоб підготуватися та протистояти вірусній загрозі. Всі ми зацікавлені в тому, щоб поширення коронавірусу в нашому регіоні не повторило ситуацію в Італії та Іспанії. Всі ми, без винятку, рівні перед загрозою COVID-19. Саме тому медичні заклади Пологівського району наразі працюють в посиленому режимі спрямованому на підготовку лікарень першочергово у напрямку забезпечення персоналу засобами персонального захисту, ліками та побутовими товарами. На превеликий жаль, наш заклад як і багато інших виявився не готовий до таких випробовувань, відсутній як практичний так і теоретичний досвід подолання такої масової загрози. Наразі надважливою є максимальна мобілізація всіх можливих ресурсів, – написав на своїй фейсбук-сторінці головний лікар Пологівської БЛІЛ Роман Кравченко. – Наші медики знаходяться на «передовій», при цьому, на жаль, одним професіоналізмом, самовідданістю ми не зможемо зберегти ваше здоров’я та здоров’я ваших близьких. Ми готові боротися за життя наших пацієнтів 24 години на добу, але в нашому лікувальному закладі, як і практично в усіх лікувальних установах країни, катастрофічно не вистачає достатньої кількості засобів індивідуального захисту (рукавичок, масок, респіраторів, ізоляційних костюмів тощо), медикаментів, дезінфекційних засобів, апаратів штучної вентиляції легенів, щоб забезпечити безперебійну роботу в період загострення ситуації, – констатує Роман Васильович.
  • І в цей важкий період епідемії, яка збіглася з реформою охорони здоров’я, бізнес та керівники підприємств нашого Пологівського району, які працюють для людей, просто не змогли залишатися осторонь. Епідемія буде мати вплив на економіку та на всіх нас. Адміністрація КНП «Пологівська БЛІЛ» щиро вдячна директорам ТОВ «АГРО КОМ» – Віктору Бандурову, ПрАТ «Пологівський олійноекстракційний завод» – Денису Крилову, Пологівський хімзавод «Коагулянт» – Олександру Торшину, ТОВ «Дніпрокераміка» – Андрію Івановичу та Максиму Чеберку, ТОВ «Гірничодобувна компанія Мінерал» – Василю Тимошенку та ТОВ «АФ Батькіщина» – Олегу Трубілову та приватному підприємцю Ігорю Сніжку, які вже сьогодні погодилися підтримати нас та забезпечити засобами першочергової необхідності, – написав Роман Васильович.

Головний лікар закликав соціально відповідальний бізнес та підприємства не залишатися осторонь.

  • Ваша допомога сьогодні, додасть впевненості медикам завтра, а пацієнтам шанс побороти недугу, – говорить Роман Васильович.

Зараз лікарня не в змозі фізично проводити закупівлі необхідних товарів, навіть при наявності коштів. Тому, якщо ви також хочете приєднатися до важливої справи і у вас є можливість надати допомогу, то надавайте її переважно у вигляді товарів першої необхідності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

9 + 18 =