Пологівські вісті Місто Пологівчанка, яка зараз знаходиться в Італії розповіла про тамтешню ситуацію

Пологівчанка, яка зараз знаходиться в Італії розповіла про тамтешню ситуацію

0
1782

Зараз тема коронавірусу — найобговорюваніша у всьому світі. Щодня фіксують все нові й нові випадки захворювання. На жаль, ситуація зараз невтішна.

Нам вдалося поспілкуватися з пологівчанкою Олею (жінка не хоче, аби ми називали її прізвище) і ось, що вона нам розповіла про ситуацію всередині Італії.

Зараз теж знаходжусь на карантині. Виходити з дому не можна. Великі штрафи. На вулицях немає нікого. З міста в місто також не можна їздити. Навіть по місту потрібно вказати маршрут та мету поїздки. Все зачинено. Працюють тільки продовольчі магазини та чергові аптеки. Це країна довгожителів, тому й померло багато літніх людей. До того ж, у них не вистачало апаратів штучної вентиляції легень. Я взагалі не виходжу з дому, тому спокійна. У мене все добре. Ви там менше контактуйте з людьми.  А взагалі, нікому не зрозуміло, як  передається і як себе проявляє цей вірус. Його розносять люди, котрі навіть не мають жодних ознак хвороби, – написала у своїх повідомленнях жінка журналісту “Пологівських вістей”.

Залишайтеся вдома, пологівці! Піклуйтеся про своє здоров’я та рідних!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

one × 1 =