Пологівські вісті Район Подаровані тюльпани можуть простояти два тижні: поради пологівським жінкам

Подаровані тюльпани можуть простояти два тижні: поради пологівським жінкам

0
252

Після 8 Березня минуло кілька днів, а подаровані букети ніжних тюльпанів в багатьох пологівських жінок уже зів’яли. Хоча насправді вони дуже стійкі і можуть простояти у вазі не менше двох тижнів.

Як продовжити життя букетику тюльпанів? Запам’ятайте вісім важливих, але дуже простих правил.

1. Уникайте перепадів температур. Якщо на вулиці холодно, то не варто принесений букет одразу ж ставити у вазу з теплою водою. Для початку, під холодною проточною обріжте кінчики стеблин, потім загорніть букет в газету і дайте йому полежати деякий час на холоді.

2. Налийте у вазу відстояну або очищену воду кімнатної температури.

3. Додайте у воду 0,5 ч. л. оцту. Злегка підкислена вода сприяє продовженню життя квітів.

4. Щоб очистити воду у вазі від непотрібних домішок, можна додати чверть таблетки активованого вугілля або ацетилсаліцилової кислоти.

5. Щоб букет простояв довше, на ніч винесіть його у прохолодне місце.

6. Вдень ставте вазу з тюльпанами подалі від опалювальних приладів, вікон і дверей. Квіти швидко почнуть скидати пелюстки, якщо стоятимуть на протязі.

7. Ваза завжди повинна бути більш ніж до половини наповнена водою, тюльпани вживають багато вологи. Заміну води у вазі слід проводити раз на 2 дні.

8. Як тільки на пелюстках з’являться перші ознаки старіння, обприскайте букет з пульверизатора чистою водою кімнатної температури.

 

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

nineteen − 5 =