Пологівські вісті Місто Перевезення — стоп? Пологівці застрягли на автовокзалі

Перевезення — стоп? Пологівці застрягли на автовокзалі

0
1330

Сьогодні з 12:00 пологівський автовокзал припинив свою роботу. Приміщення АС було відкрите, однак каси не працювали. Транспорт за маршрутами ходив зранку, однак вже після обіду добратися у різні боки району чи області виявилося неможливим, розповіли пасажири.

Після 12-ї на автостанцію прибували кілька маршруток із Запоріжжя, висаджували людей та нових не брали, поверталися пустими. Припинив роботу і громадський транспорт, що курсує районними маршрутами і перевозить людей з міста до сіл. Люди, що чекали автобуси на вокзалі жаліються: у Пологи їх привезли, а назад дібратися змоги немає. Обласні, міжобласні, міжміські та  районні маршрути скасовано.


– На автостанції сказали, що з 12-ї вони не працюють. Вчора ще сказали, що будуть їздити, а тепер сказали, що ні. Я відпрацювала добу, а тепер додому мені немає чим їхати, післязавтра знову на роботу. Питання: чим добиратися? Вчора я передзвонила, запитала, на автостанції повідомили, що не будуть їздити маршрутки лише маршрутки на Запоріжжя й інші міста області, а по району транспорт буде. Хай тоді закривають все, щоб люди на роботу не ходили, бо як до неї дібратися? – розповіла жителька села Григорівка Ольга.

 


На такі різкі зміни жалілися й деякі водії районних маршрутів, бо розуміють, що людям котрих вони привезли вранці, тепер нічим дібратися до віддалених сіл, однак нічого вдіяти не можуть, бо розпорядження надійшло з Пологівської райдержадміністрації. Там рішення прийнято відповідно до вимог та змін Постанови Кабінету Міністрів України “Про запобігання поширенню на території України   COVID-19”, тобто коронавірусу. Постанова діє для всіх регіонів, тобто обмеження стосуються усієї країни.

Щодо перевезень по місту Пологи, транспорт курсуватиме, однак з певними обмеженнями: заборонено перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному транспортному засобі у міському транспорті. Режим руху транспорту поки залишається незмінним.

  • По місту Пологи перевезення пасажирським транспортом за всіма маршрутами не скасовується. Питання лише в тому, скільки пасажирів можуть брати водії. Станом на перше рішення, яке ми отримали, це було 20 пасажирів в автобусах, а в маршрутному таксі – 10. Ми почали планувати, як це буде діяти, але відбулися зміни. Ми маємо Постанову Кабміну і рішення комісії, яке говорить, що в межах населеного пункту пасажирські перевезення теж обмежуються до 10-ти осіб. Це є значною проблемою для нас сьогодні. Ми ведемо переговори з перевізниками, щодо можливості збільшення кількості транспорту, щоб можна було це зробити, але реально ми розуміємо економічні розрахунки перевізників. Вести 10 осіб протяжністю 15 км, це для них не рентабельно. Ми працюємо й обов’язково ті рішення, які можливо додаткові будуть до кінця сьогоднішнього дня, ми будемо оприлюднювати їх в ЗМІ й на нашому офіційному сайті, щоб довести до людей як вони будуть добиратися на роботу і з роботи. Повторюся ще раз: це лише в рамках міста. Між населеними пунктами Пологівської ОТГ автобусне перевезення скасоване, – прокоментував голова Пологівської ОТГ Юрій Коноваленко.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

four × 3 =