Нагадаємо вам, нещодавно пологівець Влад Ковзелев написав петицію на порталі «Розумне місто», де запропонував прибрати ялинки, які заважають водіям повному огляду перехрестя, що у центрі міста.

Хлопець минулого року потрапив в ДТП на цьому місці через те, що водій автомобіля його просто не помітив, коли Влад їхав на мотоциклі. Чоловік запропонував дерева, які заважають, пересадити в інше місце, щоб у водіїв був повний огляд перехрестя. Бо водіям доводиться пів капоту висовувати на проїжджу смугу, аби переконатися, що там немає зустрічної машини. Ця петиція за три дні набрала необхідних 100 голосів і  її дуже жваво обговорювали пологівці у соціальних мережах.

Думки розділилися. Одні підтримували ідею Влада Ковзелева та на власних прикладах доводили, що ті дерева там зайві і їх давно необхідно  прибрати. Інші пропонували взагалі перекрити рух автомобілів центром міста і залишити його тільки для пішоходів. Також пропонували встановити там дорожні знаки та сферичне оглядове дзеркало.

Депутати Пологівської ОТГ на сесії розглянули петицію пологівця. Вони обговорили це питання, визнали, що, дійсно, видимість на перехресті через зелені насадження дещо обмежена. Проте пересадити їх зараз неможливо. Міський голова Юрій Коноваленко повідомив, що попередньо спеціалісти міськради проконсультувалися з представниками лісгоспу з цього питання. Працівники КП «Благоустрій-Пологи» максимально обрізали ялівці.

Врешті-решт депутати вирішили зелені насадження на перехресті та біля пішохідних переходів залишити на місці, тобто петицію не підтримали. Щоб рух по дорозі і для водіїв, і для пішоходів був безпечнішим, запропонували доручити КП «Благоустрій-Пологи» встановити відповідні дорожні знаки та сферичне оглядове дзеркало з парної сторони вул.Єдності. Це компромісне рішення і   ухвалили, повідомляють на сайті Пологівської міської ради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

seventeen − five =