Нова та Укрпошти працюють за звичайним розпорядком, але у відділеннях з’явились обмежувальні стрічки. Відвідувачі по одному будуть підходити до стійки обслуговування, інші повинні очікувати, поки стійка не звільниться. Окрім того, в Нової пошти працює лише відділення №1. Тому, якщо ви очікували вантаж у відділеннях №2 та №3 – їх перенаправлять до першого відділення.
Також через карантин установи обмежили прийоми громадян, аби уникнути скупчення людей. Рекомендують, за можливості, вирішувати всі питання дистанційно в електронному режимі.
Якщо вам потрібно до лікарні, то рекомендовано здійснювати візити за попереднім погодженням з сімейним лікарем у телефонному режимі. Списки з номерами телефонів лікарів тут. 
Яка ж ситуація в місті насправді. Йдучи центральною вулицею міста, особливо не помітно, що люди дотримуються карантинного режиму. Біля та в самому “АТБ” купа пологівців. Мами спокійно гуляють вулицею з дитячими візочками. Біля Ощадбанку взагалі черга. На ринку також відвідувачів вистачає.

Єдине, що вказує на якісь обмеження, – зачинені непродовольчі магазини. Все.

Пологівці, будь ласка, дотримуйтесь карантинного режиму! Намагайтесь максимально обмежити пересування між населеними пунктами громади, а також пересування в громадських місцях без крайньої потреби. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

14 + fourteen =