Під кінець навчального року дітей було складно змусити йти до школи. Коли оголосили про всеукраїнський карантин школярі, не соромлячись  показували свою радість. Вони думали, що будуть гуляти з однолітками, розважатися у центрі міста та на свої улюблені секції ходити. Але реальність виявилася інакшою і вона пологівським дітям не сподобалася.

Зараз більшість з них визнали той факт, що навчатися необхідно з вчителем у школі, коли матеріал професійно подає педагог на уроці, а не мама чи тато вдома.

  • Самостійно опанувати та вивчити тему для мене трішки складно. По декілька разів перечитую матеріал та переглядаю відеоуроки, які нам надсилають вчителі у Вайбері. Це складно, скажу я вам, – говорить восьмикласниця Ксенія Черненко. – Коли вчитель пояснює – це набагато легше зрозуміти. В таких ситуаціях я та мої друзі розуміємо, навіщо ходити до школи, – зізнається дівчина. – Але плюси я також знаходжу. Можу спати досхочу, робити перерви, коли мені зручно. Але в такому режимі навчатися я б не хотіла, – констатує Ксенія.

Інші школярі, з якими ми також поспілкувалися через Інстаграм, підтверджують слова Ксенії і говорять, що вчитися  онлайн їм не хотілося б у подальшому. Але діти також розуміють усю серйозність ситуації, тому більшість з них дійсно знаходиться вдома та займається самоосвітою.

Якщо ти також школяр, то покажи нам, як ти проводиш свій час на карантині. Надсилай нам свої фото в Інстаграм або Фейсбук. Влаштуємо челендж!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

three + 2 =