Пологівські вісті Місто Настільки готові лікарні Пологівщини до коронавірусу

Настільки готові лікарні Пологівщини до коронавірусу

0
942

Станом на 23 березня в Пологівському районі, на щастя, жодного випадку інфікування вірусом COVID-19 не зареєстровано. Тим не менш, Пологівські лікарні готові до зустрічі з коронавірусом.

 Як ми зазначали раніше, механізм роботи медпрацівників у випадку виявлення інфекції COVID-19 відпрацьований. Медичний персонал знає, як покроково треба діяти у цій ситуації. Розроблений порядок обслуговування пацієнтів з високою температурою. Заклади охорони здоров’я переведені у посилений протиепідемічний режим роботи. В лікарнях є засоби індивідуального захисту та 3-місячний запас дезінфекційних засобів. Також для потреб трьох лікувально-профілактичних закладів придбано 60 протиепідемічних костюмів для захисту, 9 безконтактних термометрів та швидкі тести для визначення вірусу грипу.

Ми поспілкувались із спеціалістом І категорії відділу соціального захисту та охорони здоров’я ПМР Наталією Вікторівною Івченко, і ось що дізнались:

– Якщо у вас висока температура, сухий кашель та лихоманка – не панікуйте і не біжіть до лікарні! Найперше – зателефонуйте сімейному лікарю та опишіть симптоми. Під час спілкування він задасть вам ряд запитань типу: З ким контактували? Куди від’їжджали? Де були? та ін. У випадку, якщо всі відповіді вказуватимуть на можливість інфікування коронавірусом, людину евакуюють бригадою 103 до інфекційної лікарні та госпіталізують. Для підтвердження чи спрощення діагнозу у пацієнта візьмуть зразки, та направлять їх у встановленому порядку до ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України». Перші 5 випадків у районі будуть направлені на госпіталізацію в обов’язковому порядку не зважаючи на ступінь тяжкості стану пацієнта.

– Стосовно тестів на виявлення корона вірусу проводиться моніторинг щодо наявності та можливості проведення закупок. Тим часом очікується поставка експрес тестів на визначення грипу, на які виділені відповідні кошти.

 

Ірина Работягова

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

15 − seven =