Коронавірус в Україні: в навчальних закладах вводять карантин

0
452

Із завтрашнього дня в навчальних закладах України вводять карантин. Припиняють проведення масових заходів, де чисельність учасників перевищує 200 осіб. Уряд змушений піти на такі заходи через загрозу коронавірусу в країні.

Сьогодні, 11 березня, на засіданні Кабінету Міністрів  прийняли рішення виділити 100 млн гривень на першочергову закупівлю засобів індивідуального захисту для міністерств, відомств і служб, а також для поповнення держрезерву.

Разом з тим, до 1 червня заборонили експорт товарів протиепідемічного призначення, щоб гарантувати забезпечення необхідними засобами захисту населення.

Що стосується нашого регіону,  в  Запоріжжі посилили заходи контролю стану здоров’я пасажирів, які прибувають в місто з інших країн, де були зафіксовані спалахи коронавірусу.

Департамент охорони здоров’я обласної адміністрації виділить 1 млн резервних коштів на можливу боротьбу з поширенням коронавірусної інфекції.

Гроші спрямують для придбання обладнання, засобів індивідуального захисту, витратних матеріалів для діагностики гострих вірусних захворювань для обласної інфекційної клінічної лікарні та Центру екстреної медичної допомоги.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

5 × 1 =