Карантинні обмеження змінили життя пологівців. Люди, нарешті усвідомивши небезпеку, залишаються вдома й  менше гуляють містом.

Пологівців на вулицях поменшало – це факт. У масках практично ніхто не ходить. Але коли заходять в аптеку чи магазин – майже усі достають її з кишені та одягають.

Звідусіль тільки й чути, що літні люди у зоні ризику, але пологівських пенсіонерів не зламати. Вони й досі йдуть до банку, в магазини, гуляють парами ввечері містом. Говорять, що тримаються від молоді якнайдалі, а дітей та онуків не хочуть завантажувати своїми проблемами. Тому, деякі з них, щодня ходять по свіжий хліб самостійно.

Більшість установ та організацій перейшла на закритий формат роботи. Банки, продовольчі магазини, аптеки працюють в обмеженому режимі: запускають до приміщення по кілька осіб і лише в масках, а у деяких магазинах при вході є антисептики для обробки рук.

Також пологівці стали ще активніші у соціальних мережах. Викладають фото, як самостійно шиють маски для усієї сім’ї, діляться рецептами простих страв та розповідають, як разом з  дітьми навчаються онлайн.

Ринки зараз закриті, тож деякі пологівські підприємці «переїхали» на онлайн платформи. Вони розміщують оголошення типу: «продам насіння», «продам картоплю», «торгова точка на дому» в пологівських групах в Вайбері, Інстаграмі та у Фейсбуці. Деякі торговці намагаються продавати свій товар з машини у центрі міста та у різних мікрорайонах Поліг. Вони не бояться ні штрафу від 17 тисяч гривень, ні коронавірусу. Говорять, що й не таке пережили, а гроші заробляти потрібно.

А ви вже адаптувалися до умов карантину?

Оксана БОЙКОВА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

1 + sixteen =