Із власного досвіду: як я борюся із кашлем

0
1170

Багато років тому я їхала в автобусі додому і так розкашлялася, що не могла спинитися. Було соромно, що хотілось вийти на першій же зупинці.

Коли нарешті заспокоїлася, до мене підсів якийсь чоловік і порадив, як тільки доберусь додому,  закип’ятити води, покласти в літровий термос 3-5 бутонів спеції гвоздики, залити кип’ятком, дати настоятися і пити протягом дня з невеличким інтервалом по 1-2 ковтки. Я скептично поставилася до його поради, проте купила гвоздику і зробила все, як він казав. Днів через три-чотири я й не помітила, як кашель минув.

Два роки тому, відпочиваючи на морі, діти привезли якийсь вірус, температури, як в інших людей, у мене не було, проте від кашлю не було спасіння. Я випадково згадала про гвоздику, запарила в термосі 5 бутонів, попила – і кашель знову відступив.

А кілька днів тому після застуди, яка супроводжувалась кашлем, пили цей напій всією cім’єю. Не знаю,  які чудодійні властивості в цій гвоздиці, але вона допомагає реально: в горлі перестає першити, кашель проходить, загальний стан поліпшується. Ось я й подумала, якщо допомогло мені, моїй cім’ї, хай допоможе й іншим людям. І спасибі тому чоловіку, який багато років тому стрівся мені на шляху.

Ольга Шевченко, м.Пологи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

two × 3 =