У зв’язку з всеукраїнським карантином усі ресторани та кафе Пологівщини закрили свої двері. Але більшість закладів харчування відразу почали писати на своїх сторінках у соціальних мережах, що на час карантину вони перепрофілювалися і відтепер у них можна замовити їжу з доставкою додому.

Чи оцінили пологівці цю послугу та як часто замовляють їжу – це ми й запитали у пологівських рестораторів.
У найбільш популярному кафе, у якому й до карантину була послуга доставлення їжі, нам повідомили, що замовлень у них більше не стало. Кількість замовлень майже така, як і була до карантину. Найбільше пологівці додому замовляють піцу та шаурму. Ціни на доставку у цьому кафе також не підвищували. По центру міста залишилося безкоштовно, а в інші, віддалені райони міста – 15 гривень.
У іншому кафе нам повідомили, що з сьогоднішнього дня вони скасовують доставку їжі додому.
– Це економічно не обґрунтовано. Замовлень досить мало. Ми будемо тепер працювати по передзамовленню і на велику кількістю людей. А так ми зачинені, доки карантин не закінчиться, – повідомила адміністратор.
У двох інших кафе нам також повідомили, що очікували більшого попиту на цю послугу. Вони ще працюють з доставленням страв додому, але як довго це буде тривати – залежить від попиту. Якщо буде низький, як зараз, то також відмовляться від цієї ідеї.

Оксана БОЙКОВА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

twelve − ten =