Не має сил уже терпіти та чекати у пологівця Максима Ярового автобуса, який має привезти його у такий нелегкий час з Києва додому. З другої години  ночі чоловік знаходиться на залізничному вокзалі Києва у стресовому стані.

Далі про все по порядку

Чоловік виїхав потягом з Пшемисля на Київ учора, 23 березня, о 16.00. Перед посадкою у всіх пасажирів перевірили температуру. У потязі люди заповнили форми, де кожен написав з якого він міста та чи є нього можливість  дістатися до своєї області. Максим також заповнив цю форму, у якій зазначив, що у нього немає транспорту доїхати з Києва до Запоріжжя. За словами чоловіка їх запевнили, що транспорт буде 100%. Але коли о другій годині ночі потяг прибув на вокзал і у людей перевірили температуру та вони підписали документи про самоізоляцію, тут їм стало зрозуміло, що саме на пасажирів із Запорізької та Дніпропетровської області ніхто не чекає, хоча списки люди писали ще в Польщі.

Забрали своїх жителів автобуси з Житомира, Херсона та Миколаєва. Максим Яровий та 13 інших заручників ситуації вже 15 годин очікують на залізничному вокзалі Києва, але їм там також не раді.

 

  • Нас намагалися вигнати з вокзалу, кричали. Сказали, щоб ми всі вийшли на вулицю, бо будуть проводити дезінфекцію. Люди почали обурюватися, бо на вулиці холодно. У відповідь керівництво вокзалу сказали, що вони нас привезли в Україну, а далі їм на нас все одно. Ми не вийшли з вокзалу і до нас підійшли поліцейські. Саме вони зателефонували владі Запорізької області і домовилися, щоб нам надали автобус. Виявляється, у області навіть і не знали, що ми їдемо цим потягом. О 10 годині автобус тільки за нами виїхав з Запоріжжя, але його й досі немає. Очікуємо на 18.30. Нас, все ж, вигнали з залізничного вокзалу, бо сказали, що будуть дезінфікувати 30 хвилин приміщення. Ми намагалися потрапити знову, трішки погрітися, але нам суворо заборонили заходити у вокзал. Говорили одне, а зробили зовсім інше. Вигнали на холод як собак, обманули й ніхто нікуди не везе. Не втрачаємо надії, чекаємо. Тут зі мною є люди також з Поліг та Гуляйполя. Тримаємося разом, – розповідає Максим Яровий.

 

Сам чоловік з Семенівки, і у Польщі був на заробітках, але у зв’язку з складною ситуацією у всьому світі, на місяць раніше вирішив повернутися додому.

Будемо слідкувати за ходом цієї історії далі і повідомимо, чим та коли все для них закінчиться.

Оксана БОЙКОВА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

fifteen + nine =