З 12 березня у Пологівській ОТГ, щоб упередити можливе розповсюдження захворювання, міською радою затверджено план протиепідемічних заходів та низку превентивних заходів.

Наразі діє тимчасове обмеження освітнього процесу та забезпечено дистанційне навчання в закладах загальної освіти. Також обмежено освітній процес у мистецьких, спортивних школах і спортивних клубах, у дитячих садочках громади. Обмежено проведення масових заходів. Це стосується і концертів, і спортивних змагань та ін. Згідно з рекомендаціями Уряду, обмеження діятимуть до 3 квітня.

Чи у штатному режимі працюють пологівські кафе, ресторани та розважальні центри?

Як повідомили у місцевому розважальному центрі “Юність”, наразі кафе працює за звичним режимом, скасували лише роботу кінозалу. ”Чи будуть зміни в роботі надалі, поки розпоряджень від керівництва не було”, – зазначили у закладі.

Без змін залишаються графіки роботи й інших кафе міста, дитячого розважального центру, кав’ярні. Майже всюди зазначають, що при замовленні банкетів  потрібно обговорювати кількість людей та усі інші моменти індивідуально.

Аби підбадьорити пологівців у деяких місцевих закладах пропонують різноманітні гарячі напої з лимоном, імбирем та іншими корисними смаколиами задля профілактики коронавірусу.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

twenty − 3 =