З 17 березня банки ввели обмеження на видачу готівкової іноземної валюти.

“Всі заходи, які вживає уряд та органи місцевої влади, спрямовані на обмеження фізичних контактів для недопущення поширення вірусної інфекції. Ці заходи ніяк не пов’язані зі станом банківської системи.

Банківська система працює в звичайному режимі; вона абсолютно ліквідна, має достатньо коштів, щоб обслуговувати клієнтів і виконувати всі операції, які потрібні клієнтам.

Єдине, про що ми говоримо – це обмеження відвідування відділень. За можливості. Ми закликаємо використовувати дистанційні та онлайн-сервіси банків. Не виходячи з дому можна не лише оплатити комунальні рахунки, а й придбати їжу, книги і багато іншого. Бережіть себе, обмежте відвідування відділень.

Звертаюся до молодшого покоління: якщо у вашій родині або у вашому оточенні є люди похилого віку, допоможіть їм скористатися дистанційними сервісами.

Банківські відділення продовжують працювати в звичайному режимі. Працівники банків отримали всі необхідні інструктажі щодо профілактики і дезінфекції. У зв’язку з цим робота відділень впродовж дня може перериватись.

Всі контакт-центри і колл-центри банків працюють в посиленому режимі. Якщо вам потрібна консультація, звертайтеся до банків дистанційно”, – зазначено на сайті epravda.com.ua.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

three × 3 =