За якими послугами пологівці йдуть у ЦНАП?

0
1108

У ході децентралізації спроможні громади отримали більше  повноважень, ресурсів та відповідальності. Перелік послуг, які можуть надавати на місцях, розширився. Тепер, щоб отримати земельні, соціальні й інші довідки, мешканцям Пологівської ОТГ не потрібно ходити у кабінети різних організацій. Низку найнеобхідніших послуг обіцяють надавати з комфортом у  приміщенні відділу  Центру надання адміністративних послуг Пологівської міської ради.

Про те, чим займаються наразі та які послуги надаватимуть в подальшому, розповіла адміністратор ЦНАПу Олена Крячуненко:

Наразі серед послуг діючі: реєстрація місця проживання,  про зняття з реєстрації, надаємо довідку про реєстрацію місця проживання, про склад сім’ї. Реєстратори та адміністратори  мають pos-термінали, через які людина може зробити оплату тієї чи іншої послуги на місці, а не бігти до каси банку, – уточнює адміністратор.

 Сьогодні спектр послуг дещо обмежений, адже відділ ЦНАПу лише почав роботу місяць тому.  Невдовзі мешканці ОТГ зможуть звертатися у відділ за послугами міської ради: погодження режиму роботи, отримання дозволу на підключення до водопровідної мережі, присвоєння адреси, взяття на квартирний облік, тощо. Також відділ надаватиме паспортні послуги, а саме: вклеювання фото у 25, 45 років. Головне, щоб не прострочили термін, інакше доведеться звертатися у міграційну службу за новим паспортом. З часом з’являться державні реєстратори з нерухомого майна та бізнесу (фізичних, юридичних осіб).

   Ще у ЦНАПі кажуть, що умови наближають до максимально комфортних. Чекати на земельний витяг, наприклад, клієнт не буде кілька днів, документ видадуть у день звернення. Всі інші послуги надаватимуть вже з березня. Тоді ж до ЦНАПу можна прийти і для отримання соціальних послуг: оформлення житлових субсидій та допомоги при народженні дитини, на дітей одиноким матерям, у зв’язку з вагітністю й пологами, при усиновленні дитини, а також допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, таінші. Всі соціальні послуги під одним дахом отримуватимуть жителі Пологівської ОТГ, а мешканці сільських територій, що не є частиною громади,  надалі отримуватимуть необхідні послуги в управлінні соціального захисту населення.

 Посаду керівника Пологівського Центру надання адміністративних послуг обіймає Марина Дідович. До штатної чисельності посад  відділу ЦНАП входять: три адміністратори: Олена Крячуненко, Олена Бахмут, Лілія Клименко; три головних спеціалісти з реєстрації місця проживання: Альона Вєтрова, Віталіна Макаренко, Ірина Скорик; адміністратор із земельних питань Анна Карпенко. Ще два державних реєстратори невдовзі приступлять до виконання своїх обов’язків. Є три віддалених робочих місця у Басанському, Інженерненському, Семенівському старостинських округах, де працюють: Сергій Цикало,  Світлана Мурашко, Ольга Горбач. Чи буде надалі розширюватись штат, поки невідомо, все залежатиме від напливу людей.

У відділі Центру надання адміністративних послуг повідомили, що за перший місяць роботи видали 424 довідки про реєстрацію, про склад сім’ї довідки отримали 585 осіб.

Прийом громадян у закладі відбувається у великому просторому та світлому приміщенні, що розділене на зони. У будівлі є сектор очікування та туалет, пристосований для людей з обмеженими фізичними можливостями.

ЦНАП Пологівської ОТГ створюється за допомогою програми «U-LEAD з Європою», яка надасть меблі, оргтехніку, програмне забезпечення. Створення у місті сучасного ЦНАПу забезпечить комфортні, доступні та безбар’єрні умови для отримання оптимальної кількості адміністративних послуг усіма мешканцями Пологівської ОТГ,  а у перспективі всього Пологівського району.

Знаходиться ЦНАП за адресою: м. Пологи пров. В.Жуковського, 10/вул. І.Чеберка, 70. Працює установа з понеділка до п’ятниці з 8.00 до 17.00 (скорочений день – у п’ятницю), обід з 12.00 до 12.45. Невдовзі графік роботи дещо зміниться, про що пологівців обов’язково повідомлять. Телефон для довідок: 095 892 52 26.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

8 + eighteen =