Минулої неділі, 16 лютого, в м. Василівці відбувся Всеукраїнський турнір з мініфутболу серед дівчат 2004-2007 років народження. Ця спортивна подія стала першим серйозними випробуванням для новоствореної футбольної команди Пологівської ОТГ.

У Всеукраїнському турнірі взяли участь шість команд, які жеребом були розподілені на дві підгрупи.

У першій підгрупі змагалися команди «Металург» (Запоріжжя), «Спортінтернат» (Харків) та Пологівської ОТГ. У другій підгрупі – команди м. Василівки, м. Мелітополя та смт Комишувахи.

У першій грі турніру після першого матчу наші дівчата вели в рахунку 3:1, граючи з «Металургом». У другому матчі сильніші футболістки «Металурга», маючи велику лаву запасних гравців, переломили хід гри та завершили її перемогою. Рахунок 6:4.

У другій грі дівчата Пологівської ОТГ зустрілися з командою з м. Харкова. В харківській команді грають кращі гравці міст Херсону, Дніпра, Харкова і областей, тому закономірно, що в цій грі перемога дівчат з Харкова була переконлива – 8:0.

Зайняте ІІІ місце в підгрупі дало можливість нашим дівчатам боротися з V-VI місце в турнірі.

Суперником команди Пологівської ОТГ стала команда із Комишувахи. Наші футболістки впевнено перемогли з рахунком 6:1 і зайняли почесне V місце.
І місце виборола команда Харкова, ІІ – команда Василівки, ІІІ місце – команда «Металург» (Запоріжжя).
Кращим нападником турніру визнана гравець Пологівської ОТГ Єлизавета Падалка.

У цих змаганнях наші футболістки показали себе якнайкраще! Варто зазначити, що команда Пологівської ОТГ складається із дівчат Семенівського НВК. До команди, яка представила нашу громаду на футбольному турнірі, увійшли Владислава Рябко, Юлія Гурбич, Олена Дамаскіна, Людмила Дудка, Анастасія Борисенко, Анастасія Чуб, Ольга, Вавілова, Валерія Мельничук, Єлизавета Борисенко, Валерія Гончар, Олександра Богунова, Олеся Заіченко, Стела Трішмак, Влада Гора, Єлизавета Падалко. Тренер команди – Чепіжко Інна Сергіївна. Дуже приємно, що дівчата з гідністю та великим бажанням виступили на цьому турнірі.

Юні футболістки, їхній тренер вдячні Пологівському міському голові Юрію Коноваленку, міській федерації футболу за можливість взяти участь у Всеукраїнському турнірі.

Бажаємо команді дівчат Пологівської ОТГ перемог на футбольних полях.

За інфоромацією сайту Пологівської міськради

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

15 − 1 =