Які предмети обирають пологівські випускники для ЗНО (ОПИТУВАННЯ)?

0
322

Учора розпочалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Вона триватиме до 24 березня. Щоб успішно зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, необхідно створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його до регіонального центру.

На нашій інстаграм-сторінці ми запитали, чи є пологівці, які вже зареєструвалися на ЗНО в перший же день відкриття форми реєстрації. І результати нас здивували. Вже зареєструвалися 15 пологівців, а варіант «я не поспішаю» обрали 100 фоловерів.

Кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова та французька мова.

Пологівські випускники та ті, хто бажає скласти ЗНО обрати такі предмети:

Arturbobita написав, що він обрав українську мову та літературу, історію України та географію. Devochka_banditka хоче складати ЗНО з української мови та літератури, історії України та біології. Ncix обрав українську мову та літературу, історію України та математику. D_a_n_i_i_l.505 зупинив свій вибір на українській мові та літературі, математиці, географії та англійській мові. Alek_san_drovna обрала українську мову та літературу, історію України та ще не визначилася між математикою та біологією. _A_.r_.t_.e_.m_ хоче скласти ЗНО з української мови та літератури, біології, хімії та математики.

На офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти повідомляють, що у цьому році очікують понад 346 тисяч учасників ЗНО.

Оксана БОЙКОВА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

two × one =