Робочий ранок четверга для бригади КП «Благоустрій-Пологи» почався з 04:00. Саме в цей час пішов сніг. Вже о 08:00 на території метеостанції Кирилівка було зафіксовано середню висоту снігового покриву 22 см.

Станом на 11:00 в місті Пологи продовжує йти сніг. Комунальники, розчищаючи тротуари, вулиці, пройшли половину міста, центр, наразі розчищають від снігу Червоний виселок, вул. Державну, В.Сацького, Пушкіна… Задіяна вся бригада КП «Благоустрій-Пологи», 13 чоловік, та три одиниці техніки. Посипати протиожеледною сумішшю планують тоді, коли сніг трішки вщухне. Зараз головна задача – розчистити місто.

На жаль, людські ресурси не безмежні і десяток чоловік не в змозі охопити величезну територію, враховуючи те, що снігопад триває. Пологівська міська рада також висловлює сподівання на те, що підприємці теж долучаться і розчистять сніг біля своїх магазинів і торгівельних точок.

Загалом, як інформують на метеостанції Кирилівка, весь сьогоднішній день буде таким, як і ранок, – сніжним. До нас на два дні зайшов циклон «Петра», який вчора приніс дощ та мокрий сніг, а сьогодні – хуртовини та заметілі. Завтра чекаємо теж невеликого снігу. Температура за ці дні буде вночі до -10, вдень від 0 до -5.

За інформацією сайту Пологівської міської ради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

sixteen + nineteen =