Пологівські вісті Місто ТОП-32 балкони Пологівщини

ТОП-32 балкони Пологівщини

0
2168

Майже у всіх мешканців багатоповерхівок є балкон. Комусь він слугує як шафа, хтось любить попити каву на свіжому повітрі та почитати щось цікавеньке, а хтось робить з нього цілу житлову кімнату.

Але як все виглядає з іншого боку? Йдучи вулицею, чи звертали Ви увагу настільки всі балкони різні? Чимало неповторних і по-справжньому унікальних екземплярів можна побачити, просто гуляючи містом. У який би двір Ви не зайшли, там завжди можна знайти щось цікаве. За багатьма фасадами можна простежити зміни епох у дизайні балконів і різницю статків їхніх власників. А на деяких будинках взагалі виникає таке враження, що між мешканцями йде якась битва балконів.

Пропонуємо переглянути найцікавіші та найпоширеніші екземпляри балконів нашого міста. Кожному з них ми вигадали невеличку назву та коротенький опис. Наголошуємо, що це лише жарт, а не докір чи стьоб.


1. Балкон з арковими вікнами

Аркові вікна в усі часи були оригінальними елементами декору. З виду, ніби-то, звичайний балкон та все ж злегка закруглені віконця придають своєрідного шарму його вигляду в цілому.


2. Французький балкон

В наші дні ці вишукані балкони стали дуже популярними серед населення. Гарні вікна у весь зріст створюють затишок та мають дуже привабливий вигляд. На такому балкончику хочеться сидіти, загорнувшись в тепленьку ковдру, пити гарячий какао і читати улюблену книжку. Але якщо Ви полюбляєте ходити по хаті без білизни – то такий балкончик не для Вас. Та і різний непотріб на ньому не заховаєш, бо все одно залишиться на видноті.


3. Балкон сучасний. Звичайний

Гарненький, охайний, біленький балкончик – вибір більшості пологівців. До речі, з такими балконами, якщо в усіх сусідів вони схожі, ззовні будинок виглядає дуже охайно і привабливо.


4. Балкон-будинок з колонами

Якщо є бажання і можливість мати великий балконний простір, де можна організувати затишну зону для відпочинку, поставити стіл зі стільцями, або облаштувати спальні місця в теплу пору року, то балкон на опорах – це якраз те, що Вам потрібно. Колони в них абсолютно різні: цегляні чи залізні, високі і низькі, все залежить від поверху на якому мешкаєте.

За рахунок таких балконів можна розширити приміщення. До речі, в одному з пологівських будинків подібних балконів аж чотири в ряд!


5. Балкон”Вафельний ріжок”

Такі балкони нагадують смачний вафельний ріжок для морозива, з рахунок своєї форми і матеріалу, яким обшитий каркас. В центрі міста вони зустрічаються доволі часто.


6. Балкон-вивіска

Мабуть, зручно, коли на першому поверсі підприємці відкривають магазин і безкоштовно роблять гарненький фасад для твого балкону. Внаслідок чого ти маєш унікальний, яскравий, а головне – неповторний балкон.


7. Мінімалістичний балкон

У цьому балконі немає нічого зайвого. Все чітко і лаконічно. Єдине що погано – не залишиш ніякі речі на ньому, бо негода чи звичайний дощик зіпсує їх швидко.


8. Балкон господарський

З таким балконом і функція “Сушка” в пральній машині не потрібна. Вивісив речі – вони швиденько висохли.


9. Балкон “Гра кольорів”

Зелені, сині, багрові, коричневі – кольорова палітра балконів пологівців необмежена. Вони створюють яскравий вигляд будинку і підіймають настрій перехожим. Кожен з них різниться своєю самобутністю та неповторністю.


10. Балкон “Виноградник”

А що, прикольно! Вийшов так влітку на балкон, а він весь зелений, в затінку, не так спекотно. А восени можна і виноградику покуштувати. Головне, що для цього не потрібно ходити до магазину по виноград, чи мати дачну ділянку. Все під рукою. Зручно.


11. Похмурий балкон

Дивлячись цей балкон, хочеться його пожаліти, привести до ладу, окультурити. Він виглядає таким спустошеним і жалісливим. На жаль, саме такий вигляд мають балкони незаселених квартир. Він дуже вирізняється серед білених і охайних. Так і кричить: “Купіть мене і приведіть до ладу! Я нічим не гірший за інші!”.


12. Балкон запланований

На цьому балконі вже і основа є, і двері, і віконце. Залишилось лише збудувати сам балкон.


13. Балкон “Зустріч поколінь”

Тут ніби зустрічається радянське минуле з сучасністю. Охайні білі пластикові вікна та залізний ретро-каркас створюють свою неповторну композицію. Тут як у весільних традиціях: щось старе, щось нове. Залишилось додати щось блакитне і позичити якусь річ. До речі, а ви дотримувались цієї традиції на весіллі?


14. Балкон-мажор

Пройти по вулиці і не помітити такий балкон – дуже складно. Він просто вражає своїми розмірами, зовнішнім виглядом і унікальністю. Адже погляньте, він один на весь будинок. На такому балконі можна і гамак повісити, і на роликах кататись, і цілу кімнату для відпочинку облаштувати.


15. Балкон-невидимка

Маленький, сіренький, майже непримітний балкончик, знаходиться в самісінькому центрі міста, але з першого погляду його важко помітити. За рахунок свого кольору і розміру він непомітний оку перехожих. Нагадує маленьку сіру мишку, що заховалася на видному місці.


16. Балкон-оранжерея

Такий сонячний, здається затишний балкон, на якому ціла купа гарних квітів. Оранжерея у власній оселі дуже корисна, адже створює позитивний заряд емоцій для присутніх та має лікувальні властивості – за рослинами потрібно доглядати, а це приносить величезну користь психіці. Головне – правильно підібрати квіти, бо не всі зелені насадження полюбляють пряме сонячне проміння.


 

17. Балкон по-східному

Ооо, цей балкон бентежив, особисто мене, все дитинство. Я була впевнена що в ньому мешкає Жасмін. Ці колоритні арки в східному стилі нагадували балкони з Діснеївського мультику “Аладін”.


18. Ретро-балкон

Ці балкони з часом особливо не змінились і зберегли свій первозданний вигляд. За ними можна уявити, яким будинок був з самого початку.


19. Балкон “А-ля студентський гуртожиток”

Цей балкон знаходиться в одній із найстарших будівель міста та зберігся по наш час. Дивлячись на нього, пригадується гуртожиток №3 Запорізького національного університету. Не вистачає лише пожежної драбини і захисної сітки.


20. Балкон-трапеція

Цей балкон вирізняється серед інших своєю формою, адже нагадує перевернуту трапецію. Шляхом поступового розширення стін балкон став значно ширшим і просторішим.


21. Балкон-гігант

Тут і говорити нічого, з першого погляду все зрозуміло.


22. Балкон-схованка

В більшості наших квартир катастрофічно не вистачає простору, тому часто приходиться придумувати, куди ж подіти рідковживані речі. Не викинеш – бо потрібні, залишиш – нікуди покласти. В такому випадку чимало домогосподарок вирішують цю проблему в наступний спосіб – встановлюють шафи на балконі. Це дійсно дуже зручно. А щоб все це мало естетичний вигляд – з обох боків балкона прибирають вікна, або й взагалі закладають їх цеглою.


23. Балкон-кімната

Такі балкони вже не виконують свою первинну функцію, тепер вони частина житлового приміщення. Саме тому замість балконної рами на них встановлюють звичайні вікна.


24. Балкон-клітка

З цього балкона навіть якщо захочеш не випадеш. Все заварено й закрито. Зате дуже безпечно, якщо живеш з дітьми.​


25. Балкон-стоматологія

Був звичайний балкон багатоповерхівки, а став стоматологією. Слід зазначити, що часто зустрічаються подібні випадки, коли на першому поверсі відкривають заклад і створюють окремий вхід.


26. Балкон-хатина

Був балкон-звичайний, а став будинок. Подібні добудови навіть балконом-гігантом не назвеш. А все через маленькі квартири і бажання збільшити житловий простір.


27. Балкон-чорний вхід

Цей балкон виконує функцію заднього входу до громадського закладу. Цікавий задум, згодні?


28. Головний балкон міста

Цей балкон найголовніший та найцентральніший в Пологах, бо він знаходиться в будівлі Міської ради. Можливо, в теплі сонячні дні, міський голова Юрій Анатолійович виходить на цей балкон, спостерігає за пологівцями і міркує над покращенням життя міста.


29. Балкон-прикраса

Ті, хто встановлює подібні балкони створюють привабливий вигляд не лише з середини оселі, а й ззовні. Такі маленькі і привабливі декоративні балкончики з кованою загорожею мають свій неповторний вигляд, і створюють романтичний настрій.


30. Кований балкон

Ковані балкони – один із прикладів художнього кування. Вони вдало сполучають у собі міцність, надійність, довговічність і елегантність, солідність й респектабельність. Слід зазначити, що подібні балкони протягом уже багатьох сторіч є неодмінною складовою архітектурних традицій багатьох народів.


31. Іменний балкон

Дуже вишукано і витончено виглядає балкон, який оздоблений не лише художнім куванням, а й ініціалами власника. Подібні балкони повертають нас у далеке минуле, коли заможні родини встановлювали свої ініціали на кованих воротях та балконах.


32. Історичний балкон

Цей балкон знаходиться в будівлі сучасного ЦНАПУ. Але якщо поринути в історію цього будинку, то стане відомо, що йому вже близько ста років. Спочатку тут була синагога, потім – поштове відділення, у 2000-х роках тут були розміщені районний архів, методкабінет і страхова компанія. Балкон, щоправда, осучаснили. Раніше він мав білі колони.


Цікаву ідею створення такого ТОПу ми взяли у сусідів Gylyajpole.city.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

4 × three =