Лікарні Пологівської ОТГ отримали кейси вимірювального обладнання з «Набору першої допомоги з енергоефективності»

0
592

У вівторок та середу, 11-12 лютого, в Запоріжжі відбувся дводенний тренінг з використання вимірювальної техніки «Набору першої допомоги з енергоефективності». Захід проходив в рамках проєкту Енергоефективність у громадах II, що впроваджується в Україні Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Участь у тренінгу взяли представники лікарень, які займаються питаннями енергоменеджменту та відповідальні особи за енергоефективність у секторі охорони здоров’я в муніципалітетах – міста Запоріжжя, Бердянськ, Мелітополь, Пологи та Токмак.

Пологівську громаду представили начальник відділу енергоменеджменту, енергоефективності та інвестицій Пологівської міської ради Наталія Копил, завідувачі по господарству КП «Пологівський ЦПМСД» та КУ «Пологівська залізнична лікарня» Наталія Цикало та Олександр Кіба.

Під час проходження тренінгу учасники навчилися користуватися приладами «Набору першої допомоги з енергоефективності», який дозволить більш ефективно здійснювати управління будівлями та виконувати моніторинг енергоспоживання.

Підсумком тренінгу стало вручення сертифікатів та кейсів вимірювального обладнання з «Набору першої допомоги з енергоефективності», які перейдуть на баланс медичних закладів, а також форми введення даних.

Кейс представляє собою комплект вимірювального обладнання і містить:
Кліщі струмові та мультиметр;
• газоаналізатор для CO2;
• анемометр;
• реєстратор температури та вологості;
• люксметр;
• пірометр.

Крім того, в рамках проєкту учасники зможуть отримувати кваліфіковані консультації від експертів Центру ресурсоефективного та чистого виробництва з питань енегрозбереження та енергоефективності, повідомляють на сайті Пологівської міської ради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

one × four =