Пологівці скаржаться на зупинку автобуса біля двору. Чи має вона там бути?

0
1590

На зупинку автобуса для висадки пасажирів поскаржилися жителі вулиці Крилова, 38. Людей обурює той факт, що автобус робить зупинку навпроти в’їзду у двір приватного будинку. В’їзд на прибудинковій території господарі самостійно облаштували плиткою для власного комфорту і не задоволені тим, що його перетворили на загальну зупинку для автобуса, що рухається в бік ОЕЗу. В день таких зупинок автобус робить кілька разів. 

На місці, де наразі систематично зупиняється автобус чи поблизу будинку, спеціально облаштованого зупинкового павільйону немає. За словами господарів, на кілька метрів далі є обгороджений бордюром дорожній “карман”, однак там автобус не зупиняється, бо місце занедбане. Зупинка рейсового автотранспорту перед будинком спричиняє господарям незручності. Вони скаржаться, що бруд та мул від коліс потрапляють на плитку і розносяться по двору, а навпроти двору під час опадів постійне “болото”.

Ситуацію прокоментував і пообіцяв розібратися Пологівський міський голова Юрій Коноваленко

За правилами, водій автобусу не має права самостійно обрати місце для зупинки. Всі місця розробляли дуже давно і затверджували в “Укртрансінспекції”. У місті Пологи раніше зупинкових павільйонів було всього кілька, з 2015-го року їхню кількість почали збільшувати. Встановлювали нові зупинкові комплекси й по вулиці Крилова, зокрема, після 2015-го року ми також продовжили цей процес. Міською радою було встановлено ще кілька зупинок по даній вулиці. Щодо конкретного питання, з яким звернулися жителі Крилова,38, ми все детально з’ясуємо. Судячи з фото, видно, що виїзд зі свого двору люди окультурили, за що ми їм вдячні, але все ж вони робили це не на своїй власній території. Нагадую, що приватна територія будь-якого жителя обмежується його парканом. Все, що за ним, це комунальна земля. Якщо по вулиці Крилова, документально біля їхнього  будинку, має бути зупинка для висадки пасажирів, то вона там буде – подобається людям це чи ні. У найближчий час ми з’ясуємо, де саме, і зі свого боку зробимо так, щоб це місце стало комфортним для всіх. Додам, що цього року по вулиці Крилова міською радою заплановано саме встановлення нових зупинок. За це візьмемося, коли закінчимо встановлення зупинкових павільйонів по вулиці Магістральній та Робочій, – прокоментував очільник міста.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

three × 2 =