Пологівці можуть безкоштовно пролікуватися у госпіталі Запоріжжя

0
604

Учасники бойових дій (АТО) мають змогу пройти лікування в КЗ «Запорізький обласний госпіталь ветеранів війни», який знаходиться на лівому березі навпроти санаторію «Великий луг». На базі госпіталю діють терапевтичне, кардіологічне та неврологічне відділення. Про це інформує Пологівська міська рада.

Для проходження лікування атовцям потрібно звернутися до свого сімейного лікаря, який проведе огляд пацієнта, зафіксує скарги та напише відповідне направлення.

В госпіталь потрібно буде зібрати:
медичну довідку (форма № 070/о);
копію висновку МСЕК (за наявності);
виписки із амбулаторних карт, медичних карт стаціонарного лікування (за наявності);
копію посвідчення, яке посвідчує статус особи;
копію 1, 2, 11 сторінок паспорта;
копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення до антитерористичної операції.

За необхідності можлива позачергова госпіталізація у відділення госпіталю. Дату госпіталізації окремо по кожному випадку головний лікар КП «Пологівський ЦПМСД» узгоджує з адміністрацією госпіталю.

Ветерани, які на даний час працюють (застраховані особи), можуть отримати лікарняний. При цьому вони повинні мати при собі довідку з відділу кадрів про повну назву підприємства, його юридичну адресу та займану посаду.

Окрім лікування, КЗ «Запорізький обласний госпіталь ветеранів війни» також ставить учасників бойових дій (АТО) на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням в КЗ «Санаторій медичної реабілітації «Глорія».

Лікування у госпіталі фінансується з бюджету Запорізької обласної ради.

Нагадуємо, що в госпіталь, окрім учасників бойових дій (АТО), мають право направляти пацієнтів, які мають пільги згідно із Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»:
• учасники бойових дій;
• інваліди війни;
• учасники війни та особи, прирівняні до них за пільгами (члени сімей загиблих);
• «Діти війни», які є інвалідами;
• учасники Революції Гідності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

17 − 4 =