Сильний снігопад створив у районі не тільки казкову красу, а й ряд незручностей – залишив без світла та доріг.

Уже вчорашньої ночі в диспетчерську Пологівського РЕМу почали надходити дзвінки про відсутність електрики у мережі, а вранці кількість скарг помножилась в рази.

– Світло в будинках людей почало зникати ще з 22.00, зараз без нього – близько 2926 споживачів Поліг, Семенівки, Басані, Воскресенки, Федорівки та решти сіл. У районі, як кажуть,  виникла складна еменесна ситуація і зараз йде її локалізація. Створено 6 аварійних бригад, я теж виїду з головним інженером для виявлення поривів ліній електропередач. Але, як швидко з’явиться світло, насамперед, у селах, сказати не можу – дороги заметені. Я зв’язувався з керівництвом райавтодору, на розчищення доріг там ніхто не виїжджав. Аналогічно й по сільських радах, там теж до розчищення доріг не приступали. Ось я й боюся, що замість того, аби усувати пошкодження, нам прийдеться витягати машини із заметів, –  коротко виклав ситуацію в районі начальник Пологівського РЕМу Костянтин КРОХМАЛЬ.

Неспокійною видалася минула ніч у Пологівському секторі ГУ МНС. Як повідомили у службі, вночі рятувальники витягли із замету машину «Швидкої допомоги» в с.Тарасівці. Вранці визволили легковик на об’їзній трасі. А кілька хвилин тому виїхали рятувати водія, котрий, щоб скоротити шлях, поїхав через степ і застряв  між Чернігівським та Пологівським районами.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

twenty + 16 =