На своє 30-річчя школа № 5 зібрала випускників! ФОТОРЕПОРТАЖ

0
2624

Одразу два свята зібрало у стінах ” Пологівської ЗЗСО І-ІІІ ст. № 5″ гостей, учнів та випускників. 8 лютого заклад відсвяткував 30-річчя. Насправді школа у селі Пологи існує вже понад 100 років, однак нова будівля, де й наразі навчаються діти, була повністю зведена саме у 1990 році. Того ж року Пологівський райвиконком прийняв рішення про реорганізацію неповної 8-річної школи № 7 в “Пологівську ЗОШ” І – ІІІ ст. № 5.

За 30 років заклад кілька разів змінював назву, керівників, а у доросле життя випустив сотні своїх вихованців. На честь 30-річного ювілею у школі пройшла зустріч випускників усіх років. Зібрались колишні учні, які навчалися 5, 10, 15, 20, 25, 30 і навіть 50 років тому.

 

Під час концерту глядачі мали змогу переглянути низку фотографій та відеофрагментів за участі вчителів і випускників ювілейних дат. Захід видався настільки душевним, що дехто з присутніх не міг стримати сліз від ностальгії за юними шкільними роками. Теперішні учні разом з організаторами влаштували для гостей цікавий, запальний концерт, показали вокальні, хореографічні та акторські здібності. Талантів у школі № 5 вистачає!

Під час заходу хвилиною мовчання вшанували педагогів, що відійшли у небуття, адже пам’ять про них вічно живе у стінах рідної школи. Колишні учні щиро дякували школі, вчителям за найкращі роки дитинства та набутий досвід, що допомагає і у дорослому житті.  В день народження школи колишні випускники, меценати презентували кілька потрібних закладу подарунків.  Після урочистого концерту випускники мали змогу зайти до своїх класних кімнат, пройтися коридорами школи та пригадати усі цікаві моменти за роки навчання. У школі гостям нагадали, що кожного року організовуючи зустріч випускників, тут чекають на всіх, хто колись був учнем навчального закладу. Двері школи завжди відкриті для них, а для вчителя немає найкращої нагороди, як любов та повага учнів й випускників.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

4 − 2 =