• Подорожувати добре, та вдома –  краще! Головною метою цієї подорожі було побачити Гранд-Каньйон. Чудо, витвір 5,5- мільйонної давнини, неосяжне для зору, що вартує відвідування. Хочу собі тепер кар’єрчик, – написала у своєму фейсбук-дописі Ольга Коваленко.

Ольга народилася і виросла в Пологах. Кар’єру почала робити в Запоріжжі, а згодом переїхала до Києва, де працювала національною консультанткою в офісі Ради Європи в Україні. Нещодавно своїм дописом у Фейсбуці здивувала усіх своїх підписників.

Дівчина написала:

  • Хочете вірте, а хочете ні. Безкоштовно за один день стала студенткою американського коледжу. Прийшла, написала заяву, на другий день склала тест і після результатів могла відвідувати заняття мого рівня. Головне – не пропускати заняття понад 2 рази без причини. Коледж Санта-Моніки дуже комфортне місце для навчання. Нагадує центр Шептицького УКУ, тільки більше території і креативних кампусів. У вільний від навчання час хочеш завалися в зручні крісла на будь-який смак і роби свою справу, а хочеш – посидь під деревом чи на газоні. Безкоштовно вода на кожному поверсі, в їдальні мікрохвильова, де можна свою їжу розігрівати чи брати з холодильників. Студентський дає багато бонусів: безкоштовний проїзд в автобусі в Санта-Моніці, в Лос-Анджелесі (одна поїздка – 1,25 $, і мені дуже підходить цей варіант, бо живу в Санта Моніці, автобус завжди майже порожній і ходить через кожні 15 хвилин), бібліотека, копіювання за 10 центів, членство у студентських клубах, знижки на квитки до музеїв, галерей (як у нас було, зараз не знаю). Правда, є і правила. Наприклад, не можна з їжею бути в аудиторії (тут я згадала своїх чудових одногрупниць з чіпсами та сухариками на парах)))
    Оскільки я тут підвищую рівень англійської мови, то і в групі всі такі ж, з різних країн світу – мультинаціональна група, на перервах дуже цікаве спілкування відбувається про економіку, політику, культуру інших країн. Цікавий досвід, – констатувала пологівчанка.

Окрім навчання, дівчина ще подорожує Америкою. Усе, що її здивувало, шокувало, або збентежило, Оля детально описує на своїй Фейсбук-сторінці.

Оксана БОЙКОВА.

Фото з фейсбук-сторінки Ольги Коваленко.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

14 − five =